dodano 2017-09-21, 21:52
Aktualności II liga LZS


Aktualności z II ligi Powiatowej LZS. Wyniki, kartki, tabela i terminarz.


IX KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
23.10.2016 KS WOLA STAROGRODZKA LAGUNA STARY MIASTKÓW 4:2
PŁOMIEŃ GÓRKI TURYŚCI CHOINY 3:0 v.o.
ATOM CHĘCINY KS LESZCZYNY 0:2
JASTRZĘBIE BOROWIE WKS PUZNÓW 11:0
WILK WILKOWYJA HUSARZ SŁAWINY 8:1

II LIGA TABELA PO IX KOLEJKACH
miejsce drużyna mecze zwycięstwa remisy porażki bramki strzelone bramki stracone punkty
1. JASTRZĘBIE BOROWIE 8 7 0 1 36 5 21
3. WILK WILKOWYJA 8 6 0 2 36 16 18
2. PŁOMIEŃ GÓRKI 8 5 0 3 21 22 15
4. HUSARZ SŁAWINY 8 4 1 3 25 23 13
5.  LAGUNA STARY MIASTKÓW 9 4 0 5 25 24 12
6. ATOM CHĘCINY 9 3 3 3 16 17 12
7. KS LESZCZYNY 8 4 0 4 13 15 12
8. KS WOLA STAROGRODZKA 8 2 2 4 16 16 8
9. WKS PUZNÓW 8 1 1 6 15 47 4
10.  TURYŚCI CHOINY 8 1 1 6 11 29 2






214 214


VIII KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
16.10.2016 HUSARZ SŁAWINY ATOM CHĘCINY 2:2
WKS PUZNÓW WILK WILKOWYJA 3:7
LAGUNA STARY MIASTKÓW PŁOMIEŃ GÓRKI 4:6
TURYŚCI CHOINY JASTRZĘBIE BOROWIE 0:6

KS LESZCZYNY KS WOLA STAROGRODZKA przełożony




IX KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
23.10.2016 WILK WILKOWYJA HUSARZ SŁAWINY
JASTRZĘBIE BOROWIE WKS PUZNÓW
PŁOMIEŃ GÓRKI TURYŚCI CHOINY
KS WOLA STAROGRODZKA LAGUNA STARY MIASTKÓW
ATOM CHĘCINY KS LESZCZYNY

VII kolejka 9.10.2016

godz. 10.00  boisko Wemblej w Górkach
Płomień Górki   -   KS Leszczyny   4:2 (1:1)

bramki :
Tomasz Jarzyna 21',88’, Łukasz Śliwecki 62’,77' (Płomień)
Kamil Rudzki 18’, Michał Zalewski 58' (KS)
żółte kartki:
Norbert Zduńczyk 85' (Płomień)
Michał Sawicki 70' (KS)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 30

godz. 10.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
Wilk Wilkowyja   -   Turyści Choiny  7:2 (2:2)

bramki :
Cezary Cichecki x3, Artur Pacek x2, Paweł Belka, Piotr Kościesza (Wilk)
Rafał Foryś, Mateusz Jeleń (Turyści)
żółte kartki:
Marcin Metera (Turyści)
sędziował  Przemysław Szczęśniak
widzów ok. 15

godz. 13.00  Estadio Puznów
WKS Puznów   -   Husarz Sławiny   2:8 (2:3)

bramki :
Michał Ośko 3’, Hubert Wojtasiewicz 7' (WKS)
Mateusz Krawczyk 26',80’, Patryk Matysek 15’, Mateusz Matysek 31', Adrian Łysiak 53’, Kamil Świderski 65’, Szymon Salamończyk 76’, Piotr Gruszecki 79’ (Husarz)
żółte kartki:
Igor Pytel 23’, Mateusz Mikulski 74’(WKS)
sędziował  Dariusz Rogala
widzów ok. 30

godz. 15.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
Jastrzębie Borowie   -   Laguna Stary Miastków   4:1 (4:0)

bramki :
Przemysław Sabak 25',26’, Przemysław Rosa 36’, Łukasz Stułka 42’ (Atom)
nr 6 57’ (Laguna)
żółte kartki:
nr 7  76’ (Laguna)
sędziował  Dariusz Rogala
widzów ok. 50

godz. 16.00  Arena Gocław
KS Wola Starogrodzka  -   Atom Chęciny   1:1 (1:0)

bramki :
Daniel Mazek 42' z karnego (KS)
Szymon Kowalczyk 47' (Atom)
żółte kartki:
Łukasz Sasin 69', Arkadiusz Barbarczyk 71’ (KS)
Sławomir Gałkowski 12' (Atom)
sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 25

VI kolejka 2.10.2016

godz. 10.30  Krasnal Arena w Łąkach
Atom Chęciny   -   Płomień Górki   0:2 (0:2)  

bramki :
Łukasz Śliwecki 22’,43' (Płomień)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 30

godz. 12.30  Krasnal Arena w Łąkach
Husarz Sławiny   -   KS Wola Starogrodzka   3:2 (2:1)  

bramki :
Adrian Matysek 22', Mateusz Krawczyk 29’, Adrian Łysiak 67' (Husarz)
Daniel Mazek 9',79’ (KS)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 70

godz. 12.30  boisko boczne na stadionie w Garwolinie
KS Leszczyny -   Jastrzębie Borowie   1:2 (0:2)

bramki :
................ 80’ (KS)
Łukasz Stułka 17’, Arkadiusz Baran 32' (Jastrzębie)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 30

godz. 15.30  boisko Laguna Park w Starym Miastkowie
Laguna Stary Miastków   -   Wilk Wilkowyja   2:4 (0:1)  

bramki :
Piotr Salamończyk 85’, Patryk Wichowski 90' z karnego (Laguna)
Artur Pacek 27',54', Piotr Kościesza 51’, Paweł Belka 81' z karnego (Wilk)
żółte kartki:
Piotr Salamończyk 15', Aleksander Siwek 16', Sebastian Siwek 49' (Laguna)
sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 30

godz. 16.00  boisko w Gocławiu
Turyści Choiny  -   WKS Puznów   0:3  walkower

sędzia  Marcin Kozdój
Zespół z Choin nie zebrał składu i oddał mecz walkowerem.


V kolejka 25.09.2016


godz. 10.00  boisko w Parysowie
Turyści Choiny  -   Husarz Sławiny   4:3 (2:2)  

bramki :
Rafał Foryś 6’,63’, Mateusz Belkiewicz 14', Mateusz Jeleń 57' (Turyści)
Łukasz Krawczyk 27', Jakub Kuszmierek 41', Mateusz Krawczyk 90’ (Husarz)
żółte kartki:
Sylwester Prusiński 65' (Husarz)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 10

godz. 12.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
Jastrzębie Borowie   -   Atom Chęciny   0:1 (0:1)

bramki :
Szymon Kowalczyk 45' (Atom)
żółte kartki:
Przemysław Rosa 24'(Jastrzębie)
Albert Łubian 63', Bartosz Trzpil 70' (Atom)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 50

godz. 14.00  boisko w Sulbinach
Płomień Górki   -   KS Wola Starogrodzka  3:0 (0:0)

bramki :
Mariusz Mądry 58', Artur Janisiewicz 72', Norbert Zduńczyk 81' (Płomień)
żółte kartki:
Bartłomiej Gawryś 48', Mariusz Oliwa 65' (Płomień)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 70

godz. 15.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
Wilk Wilkowyja   -   KS Leszczyny   3:1 (1:1)

bramki :
Paweł Belka 24', Piotr Kościesza 60', Artur Pacek 66' (Wilk)
Marcin Zalewski 36' (KS)
żółte kartki:
Marcin Zalewski 44' (KS)
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 30

godz. 17.00  Estadio Puznów
WKS Puznów   -   Laguna Stary Miastków   1:9 (0:0)

bramki :
Hubert Wojtasiewicz 82' (WKS)
Tomasz Salamończyk 70’,71',76',80', Patryk Wichowski 53',54',77', Grzegorz Siwek 83',86' (Laguna)
sędziował  Dariusz Rogala
widzów ok. 30


II LIGA  TABELA PO V KOLEJKACH
miejsce drużyna mecze zwycięstwa remisy porażki bramki strzelone bramki stracone punkty
1.  LAGUNA STARY MIASTKÓW  5 4 0 1 16 6 12
3.  ATOM CHĘCINY  5 3 1 1 13 10 10
2.  JASTRZĘBIE BOROWIE 4 3 0 1 13 3 9
4.  HUSARZ SŁAWINY  4 2 0 2 11 9 6
5.  WILK WILKOWYJA 4 2 0 2 10 8 6
6.  KS LESZCZYNY 4 2 0 2 7 9 6
7.  KS WOLA STAROGRODZKA 4 1 1 2 9 9 4
8.  TURYŚCI CHOINY  4 1 1 2 9 10 4
9.  PŁOMIEŃ GÓRKI 4 1 0 3 6 16 3
10.  WKS PUZNÓW  4 0 1 3 7 21 1
            101 101  

TERMINARZ
II LIGA LZS sezon 2016/2017
       
I KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
28.08.2016 LAGUNA STARY MIASTKÓW ATOM CHĘCINY 3:2
KS WOLA STAROGRODZKA TURYŚCI CHOINY 3:3
KS LESZCZYNY HUSARZ SŁAWINY 2:4
WILK WILKOWYJA JASTRZĘBIE BOROWIE 1:3
  WKS PUZNÓW PŁOMIEŃ GÓRKI przełożony
       
II KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
4.09.2016 KS WOLA STAROGRODZKA WKS PUZNÓW 6:1
KS LESZCZYNY LAGUNA STARY MIASTKÓW 2:1
ATOM CHĘCINY TURYŚCI CHOINY 3:2
PŁOMIEŃ GÓRKI WILK WILKOWYJA 1:5
  HUSARZ SŁAWINY JASTRZĘBIE BOROWIE przełożony
       
III KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
11.09.2016 LAGUNA STARY MIASTKÓW HUSARZ SŁAWINY 2:1
JASTRZĘBIE BOROWIE PŁOMIEŃ GÓRKI 8:1
WKS PUZNÓW ATOM CHĘCINY 4:4
  TURYŚCI CHOINY KS LESZCZYNY przełożony
  WILK WILKOWYJA KS WOLA STAROGRODZKA przełożony
       
IV KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
18.09.2016 ATOM CHĘCINY WILK WILKOWYJA 3:1
HUSARZ SŁAWINY PŁOMIEŃ GÓRKI 3:1
KS LESZCZYNY WKS PUZNÓW 2:1
KS WOLA STAROGRODZKA JASTRZĘBIE BOROWIE 0:2
LAGUNA STARY MIASTKÓW TURYŚCI CHOINY 1:0
       
V KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
25.09.2016 TURYŚCI CHOINY HUSARZ SŁAWINY 4:3
JASTRZĘBIE BOROWIE ATOM CHĘCINY 0:1
PŁOMIEŃ GÓRKI KS WOLA STAROGRODZKA 3:0
WILK WILKOWYJA KS LESZCZYNY 3:1
WKS PUZNÓW LAGUNA STARY MIASTKÓW 1:9
       
VI KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
2.10.2016 HUSARZ SŁAWINY KS WOLA STAROGRODZKA  
ATOM CHĘCINY PŁOMIEŃ GÓRKI  
KS LESZCZYNY JASTRZĘBIE BOROWIE  
LAGUNA STARY MIASTKÓW WILK WILKOWYJA  
TURYŚCI CHOINY WKS PUZNÓW  
       
VII KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
9.10.2016 WKS PUZNÓW HUSARZ SŁAWINY  
WILK WILKOWYJA TURYŚCI CHOINY  
JASTRZĘBIE BOROWIE LAGUNA STARY MIASTKÓW  
PŁOMIEŃ GÓRKI KS LESZCZYNY  
KS WOLA STAROGRODZKA ATOM CHĘCINY  
       
VIII KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
16.10.2016 HUSARZ SŁAWINY ATOM CHĘCINY  
KS LESZCZYNY KS WOLA STAROGRODZKA  
LAGUNA STARY MIASTKÓW PŁOMIEŃ GÓRKI  
TURYŚCI CHOINY JASTRZĘBIE BOROWIE  
WKS PUZNÓW WILK WILKOWYJA  
       
IX KOLEJKA
data drużyna drużyna wynik
23.10.2016 WILK WILKOWYJA HUSARZ SŁAWINY  
JASTRZĘBIE BOROWIE WKS PUZNÓW  
PŁOMIEŃ GÓRKI TURYŚCI CHOINY  
KS WOLA STAROGRODZKA LAGUNA STARY MIASTKÓW  
ATOM CHĘCINY KS LESZCZYNY  

IV kolejka 18.09.2016


godz. 10.30  Krasnal Arena w Łąkach
Atom Chęciny   -   Wilk Wilkowyja   3:1 (0:0)  

bramki :
Tomasz Gruszczyński 58’,67', Dominik Zając 88' (Atom)
Piotr Kościesza 56’ (Wilk)
żółte kartki:
Daniel Grązka 24', Daniel Gruszczyński 54', Damian Grązka 66' (Atom)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 50
Zmiany hokejowe

godz. 12.30  Krasnal Arena w Łąkach
Husarz Sławiny   -   Płomień Górki   3:1 (2:0)  

bramki :
Łukasz Krawczyk 11', Przemysław Poświata 34', Mateusz Krawczyk 59’ (Husarz)
Tomasz Jarzyna 49’ (Płomień)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 80

godz. 12.30  boisko w Garwolinie boczne na stadionie
KS Leszczyny -   WKS Puznów   2:1 (0:0)

bramki :
Grzegorz Kocon 50’, Kamil Rudzki 67’ (KS)
Karol Barański 75’ (WKS)
żółte kartki:
Jakub Kuźma 75' (KS)
żółte kartki:
sędziował  Cezary Józwicki
widzów ok. 15

godz. 15.00  boisko w Gocławiu
KS Wola Starogrodzka   -   Jastrzębie Borowie   0:2 (0:1)

bramki :
Kryspin Prusiński 10', Hubert Kępka 65' (Jastrzębie)
sędziował  Łukasz Zawadzki
widzów ok. 50

godz. 17.00  boisko Laguna Park w Starym Miastkowie
Laguna Stary Miastków   -   Turyści Choiny  1:0 (0:0)  

bramki :
Grzegorz Siwek 57’ (Laguna)
sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 30

III kolejka 11 września 2016

godz. 14.00  boisko Laguna Park w Starym Miastkowie

Laguna Stary Miastków   -   Husarz Sławiny   2:1 (2:0) 
 

bramki :
Tomasz Salamończyk 17’,22’ (Laguna)
Mateusz Krawczyk 86’ (Husarz)

żółte kartki:
Michał Mikulski (Laguna)

sędziował  Grzegorz Gardziński
widzów ok. 30

godz. 15.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie

Jastrzębie Borowie   -   Płomień Górki   8:1 (2:0)


bramki :
Przemysław Sabak 20',52',58',85', Zbigniew Graf 6', Hubert Kępka 62', samobójcza 65', Michał Baran 78' (Jastrzębie)
Gall Anonim 48' (Płomień)

sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 60

godz. 16.00  Estadio Puznów

WKS Puznów   -   Atom Chęciny   4:4 (2:3)


bramki :
Hubert Wojtasiewicz 31’,57’,86', Mariusz Zadrożny 33’ (WKS)
Łukasz Pluta 13’,30’, Kacper Kirkiewicz 42', Szymon Kowalczyk 67' (Atom)

żółte kartki:
Rafał Miętus 50’, Leszek Piesio 71' (WKS)
Rafał Trzpil 33', Tomasz Gruszczyński 89’, Kacper Kirkiewicz 90'  (Atom)
czerwone kartki:
Jakub Kowalski 33' i 65' (za dwie żółte) (WKS)
Dominik Zając 19' i 38' (za dwie żółte) (Atom)
Rafał Trzpil 90'  (Atom) - zawieszenie zawodnika bezterminowo w rozgrywkach LZS do czasu wyjaśnienia sprawy

sędziował  Dariusz Rogala
widzów ok. 50


Turyści Choiny   -   KS Leszczyny  przełożony

Wilk Wilkowyja   -   KS Wola Starogrodzka     przełożony

II kolejka 4.09.2016

godz. 11.00  boisko w Gocławiu
KS Wola Starogrodzka   -   WKS Puznów   6:1 (4:1)

bramki :
Daniel Mazek 40',55',60', Piotr Sasin 7', Arkadiusz Woźniak 13' z karnego, Wojciech Zawadka 31' (KS)
Hubert Wojtasiewicz 16’ (WKS)
żółte kartki:
Daniel Mazek 32' (KS)
czerwone kartki:
Rafał Miętus 27' i 88' (za dwie żółte) (WKS)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 20

godz. 11.00  boisko w Garwolinie boczne na stadionie
KS Leszczyny -   Laguna Stary Miastków   2:1 (1:1)

bramki :
Marcin Zalewski, Kamil Rudzki (KS)
Kamil Gora  (Laguna)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 20

godz. 16.00  Krasnal Arena w Łąkach
Atom Chęciny   -   Turyści Choiny   3:2 (1:0)  

bramki :
Łukasz Pluta 8', Dominik Zając 60', Albert Łubian 90' z karnego (Atom)
Krzysztof Antosiewicz 65’, Dariusz Metera 69' (Turyści)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 50

godz. 18.00  Wemblej w Górkach
Płomień Górki   -   Wilk Wilkowyja   1:5 (1:1)  

bramki :
Tomasz Jarzyna 35’ (Płomień)
Artur Pacek 42',54',58',80',89' (Wilk)
żółte kartki:
Krzysztof Winek  (Wilk)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 50

Husarz Sławiny   -   Jastrzębie Borowie przełożony

I kolejka 28.08.2016


godz. 14.00  boisko Laguna Park w Starym Miastkowie
Laguna Stary Miastków   -   Atom Chęciny   3:2 (1:1)  

bramki :
Patryk Wichowski 45’,79’, Grzegorz Siwek 47' (Laguna)
Dominik Zając 32',74' (Atom)
żółte kartki:
Damian Grązka (Atom)
sędziował  Marcin Żak
widzów ok. 80

godz. 14.00  boisko Laguna Park w Starym Miastkowie
KS Wola Starogrodzka   -   Turyści Choiny   3:3 (2:2)  

bramki :
Daniel Mazek 10’,67’, Arkadiusz Woźniak 7' (KS)
Arkadiusz Łubian 2’, samobójcza 45', Mateusz Belkiewicz 84' (Turyści)
czerwone kartki:
Krzysztof Anusiewicz 32' i 88' (za dwie żółte) (Turyści)
sędziował  Dariusz Rogala
widzów ok. 30

godz. 16.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
KS Leszczyny -   Husarz Sławiny   2:4 (1:2)
  
bramki :
Grzegorz Kocon x2 (KS)
Łukasz Krawczyk x2, Jakub Kuszmierek, Patryk Matysek (Husarz)
sędziował  Marcin Belka
widzów ok. 50

godz. 18.00  boisko ZSP Nr 2 w Garwolinie
Wilk Wilkowyja   -   Jastrzębie Borowie   1:3 (0:1)

bramki :
Patryk Grzywacz 90+4' (Wilk)
Damian Pułtorak 15', Zbigniew Graf 53', Łukasz Stułka 62' (Jastrzębie)
sędziował  Tomasz Talarek
widzów ok. 50

WKS Puznów   -   Płomień Górki    przełożony



Autor: Adrian Stoń
Odwiedź nas na facebooku


Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.



    Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
    © Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego