dodano 2017-03-03, 18:52
"Mąż zmarł, ale juz mu lepiej" w premierowym wykonaniu Teatru Niby Nic...


W niedzielę 5 marca o godz. 16.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żelechowie zostanie wystawiona sztuka pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” w premierowym wykonaniu Teatru „Niby Nic…” działającego przy MGOK-u.


Zespół teatralny „Niby Nic…” powstał jesienią 2016 r. Tworzą go mieszkańcy Żelechowa i okolic - osoby dorosłe i młodzież szkolna. Reżyserem teatru jest Anna Kapczyńska. Scenariusz do komedii „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” napisała Izabela Degórska. Scenariusz otrzymał wyróżnienie w konkursie Teatru Współczesnego w Krakowie (2005 r.), wyróżnienie honorowe za tekst w konkursie Warszawskiej Szkoły Filmowej i Filmforum (2006 r.) oraz nagrodę za tekst w ramach Festiwalu Talia (2006 r.).
Wstęp na spektakl jest bezpłatny.
MGOK Żelechów

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku


Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.



  • kiedy powtórka (2017-03-07 10:21, #IP 7f456e0407) [ODPOWIEDZ]
    Chętnie bym przyjechał i zaobaczył
    • :-) (2017-03-07 14:36, #IP e7d619d5df) [ODPOWIEDZ]
      Powtórka jest w sobotę 11.03 o godzinie 17
  • mąż ... (2017-03-06 11:53, #IP ac9ff38939) [ODPOWIEDZ]
    Pani grająca Jolkę 10/10 super!!
  • mąż ... (2017-03-06 11:51, #IP ac9ff38939) [ODPOWIEDZ]
    o to właśnie chodzi !!! wspaniała inicjatywa i zaangażowanie grupy teatralnej i widzów czekamy na kolejne spotkanie
  • xxx (2017-03-05 20:08, #IP 1bb7afc8d3) [ODPOWIEDZ]
    Trochę już żyję ale w Żelechowie w GOK-u jeszcze tyle ludzi nie widziałem ! Brawo Pani Aniu ! Brawo aktorzy !
  • jA (2017-03-05 20:00, #IP 6044896ef3) [ODPOWIEDZ]
    BRAWO WY !!!!
  • Widz (2017-03-05 19:28, #IP 38ddf96a8a) [ODPOWIEDZ]
    Pełna sala, ludzie stali na korytarzu, bo na sali nie było już miejsca! Gratulacje dla aktorów, wspaniała sztuka! Cieszę się, że teatr znów działa w naszym mieście!
    • głosuję na PIS (2017-03-05 19:46, #IP 62d9ce5672) [ODPOWIEDZ]
      pełna sala? chyba u ciebie w domu jak rodzina przyjedzie. a co do tak zwanej sztuki to totalne dno. lepiej niech zenek marciniak przyjedzie. wtedy będzie pełna sala.
      • Do głosującego na PiS (2017-03-06 11:49, #IP 6a9901077e) [ODPOWIEDZ]
        Tak zwany człowieku, dno to prezentujesz ty takim komentarzem. Może sztuka była dla twojego małego mózgu zbyt trudna? Wypadasz źle nawet przy dzieciach, które były pod wrażeniem. :-) NIE POZDRAWIAM, UBOGI W ROZUM TAK ZWANY CZŁOWIEKU.
      • haha (2017-03-05 21:57, #IP 33649c7b5a) [ODPOWIEDZ]
        Dawno się tak nie uśmiałem! :D :D Głupota miesiąca! :D :D
      • (2017-03-05 21:39, #IP 38ddf96a8a) [ODPOWIEDZ]
        Nie był, nie widział, a ma najwięcej do powiedzenia. Lepiej zamilcz i idź posłuchać swojego Zenka.
      • xxx (2017-03-05 20:06, #IP 1bb7afc8d3) [ODPOWIEDZ]
        ......|
  • Teatr w mgoku (2017-03-04 16:31, #IP b078399d79) [ODPOWIEDZ]
    Piękna sprawa, gratulacje i wyrazy uznania dla Pani Reżyser i aktorów.
Pozostałe wiadomości:
więcej tematów

Archiwum