Sport

Dominacja MOW-ów powiatu garwolińskiego na Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym we Włocławku!

Dodano:
garwolin - Dominacja MOW-ów powiatu garwolińskiego na Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym we Włocławku!

5 z 6 możliwych do wygrania medali przywieźli sportowcy z MOW Borowie i MOW Wola Rowska z Mistrzostw Polski we Włocławku!

W ostatni weekend kwietnia we Włocławku, zmagało się 8 drużyn z całej Polski wyłonionych spośród 52 młodzieżowych ośrodków wychowawczych zgłoszonych do eliminacji.

Wśród nich były drużyny z ośrodków prowadzonych przez dyrektora Zbigniewa Karwowskiego: MOW Borowie oraz MOW Wola Rowska, którzy bronili mistrzowskiego tytułu wywalczonego przed rokiem. Trenerem obydwu drużyn był Robert Barański.

REKLAMA:


W wyniku przeprowadzonych rozgrywek grupowych w drużynowym finale mistrzostw zagrały przeciwko sobie dwie bratnie drużyny: MOW Borowie (Sebastian Przybyszewski, Michał Radko i Dawid Żelichowski) i MOW Wola Rowska (Paweł Gomoła, Adrian Gołdyn, Sebastian Koć). Wynik 4:1 dla Borowia! Tym samym ośrodki dyrektora Zbigniewa Karwowskiego wywalczyły tytuł mistrza i wicemistrza Polski!

Dominację drużyn powiatu garwolińskiego potwierdził turniej indywidualny mistrzostw. W turnieju indywidualnym komplet medali i pucharów, a więc całe podium zajęli nasi zawodnicy!

I miejsce – Paweł Gomoła – Wola Rowska
II miejsce -  Sebastian Przybyszewski - Borowie
III miejsce -  Michał Radko – Borowie
IV miejsce – Adrian Gołdyn – Wola Rowska

Gratulujemy!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.