dodano 2017-05-09, 15:20
Chór Żelechowa koncertował w Kłoczewie


W niedzielę 7 maja Chór Żelechowa pod dyrekcją Sławomira Lesisza wystąpił z koncertem poświęconym św. Janowi Pawłowi II w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Kłoczewie.


Zabrzmiały takie utwory jak: „Przyjdź Duchu Święty”, „Pan jest mocą swojego ludu”, „Nie bójcie się żyć dla miłości”, „Nie lękajcie się”, „Zostań z nami”, „Lolek”, „Coś się święci”, „Błogosławieni miłosierni”. Nie zabrakło również ulubionych pieśni św. Jana Pawła II: „Abba Ojcze” i „Barka”.

REKLAMA:


Muzyczny repertuar przeplatany był słowem przybliżającym nauczanie Papieża. Publiczność usłyszała fragmenty homilii Ojca Świętego oraz nagrania jego wypowiedzi. Koncert dostarczył słuchaczom wielu niezapomnianych przeżyć i wzruszeń, obudził wspomnienia, pobudził do refleksji. To już kolejny w ostatnim czasie występ Chóru Żelechowa poświęcony św. Janowi Pawłowi II. W niedzielę 23 kwietnia żelechowski chór koncertował w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie.

 MGOK Żelechów
Odwiedź nas na facebooku

Galeria [55]
Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.  • (2017-05-09 21:59, #IP 38ddf96a8a) [ODPOWIEDZ]
    gratulacje dla chórzystów!
Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego