Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 13-05-2017 r.

Dodano:

9 maja

Sokół
Dwóch sprawców w wieku 28 i 52 lata, usiłowało dokonać włamania do niezamieszkałego domu jednorodzinnego. Mężczyźni zamierzonego celu nie osiągnęli z uwagi na zatrzymanie przez policję. Podczas wykonywania czynność, u 52-letniego mężczyzny w miejscu zamieszkania ujawniono, że bez zawarcia umowy nielegalnie pobierał energię elektryczną, powodując straty w kwocie kilku tysięcy złotych na szkodę PGE. Postępowanie prowadzą policjanci z Sobolewa i Garwolina.

10 maja

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali M.Z., lat 36,zam. pow. Garwolin, który kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,07 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

11 maja

Sobolew
Policjanci z WRD KPP Garwolin ujawnili D.K., lat 26,zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym vw, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Cyganówka
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali Z.K., lat 47,zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

REKLAMA:


12 maja

Żelechów
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali T.D., lat 30,zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym fordem, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Żelechów
Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego, skąd skradli złotą biżuterię oraz pieniądze. Pokrzywdzona oszacowała straty na kilka tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców, zajęli się policjanci z PP Żelechów.

Trąbki
W domu, u 28-letniego mężczyzny, ujawniono trzy krzaki konopi indyjskich. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

13 maja

Garwolin, ul. Stacyjna godz. 10,18
61-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego osobowego vw  i doprowadził do zderzenia. W wyniku czego kierująca vw i pasażerka renaulta, doznały powierzchownych urazów i stłuczeń i zostały przewiezione do szpitala, gdzie pozostały na obserwacji. Kierujący zbadani na trzeźwość wyniki 0.00 mg/l. Postępowanie prowadzą policjanci KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.