Garwolin Sport

Czołowe lokaty zawodników MKS Garwolin

Dodano:
garwolin - Czołowe lokaty zawodników MKS Garwolin

13 maja zawodnicy MKS Garwolin pojechali na zawody z cyklu Grand Prix. Część badmintonistów zagrała na turnieju w Ząbkach, a część w Warszawie. Ten weekend był bardzo udany dla sportowców z Garwolina.

Zawody w Ząbkach

W dniu 13 maja odbył się ostatni turniej z cyklu Grand Prix Ząbek-master. Po raz kolejny świetnie zaprezentowali się najmłodsi adepci MKS-u. W kategorii „dziewczęta - klasy 1-3” I miejsce zajęła Lena Winek, w kategorii „dziewczęta - klasy 4-6” I miejsce zdobyła Anna Kotlarska, a na V miejscu znalazła się Oliwia Winek.

Wśród chłopców z klas 4-6 Tomasz Kotlarski nie miał sobie równych. I miejsce wśród gimnazjalistów zajął Kacper Winek. W grach podwójnych „dzieci i młodzież”, I miejsce zajął duet: Anna Kotlarska/ Tomasz Kotlarski.

Podsumowując cykl turniejów Grand Prix Ząbek zawodnicy MKS okazali się bezkonkurencyjni. Poniżej generalna klasyfikacja:

Zawody w Warszawie

W sobotę 13 maja w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Seniorów Grand Prix Victora. Czołowe lokaty w swoim kategoriach wiekowych zdobywali zawodnicy MKS-u. W singlu kobiet 25+, II miejsce zajęła Magdalena Nogal, w grze mieszanej 30+, I miejsce zajęli Magdalena Nogal / Krzysztof Walenda (fot.), w deblu mężczyzn 35+ III miejsce wywalczyli Andrzej Dadas / S. Lis, w singlu mężczyzn III miejsce zajął Andrzej Dadas, w deblu kobiet 45+ I miejsce zajęły Maria Brzeźnicka/Agnieszka Brojek, w grze mieszanej 45+ II miejsce zajęli Maria Brzeźnicka/M.Popa
a III miejsce Agnieszka Brojek/J. Orzoł.
W singlu mężczyzn 70+ I miejsce zajął Leopold Tukendorf.

Zdjęcia autorstwa: Magdaleny Nogal

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.