Ciekawe tematy

Spółdzielnia Świt kupuje fabrykę Avonu

Dodano:
garwolin - Spółdzielnia Świt kupuje fabrykę Avonu

Spółdzielnia Świt kupiła zakład produkcyjny Avonu w Garwolinie oraz linię do rozlewu wód toaletowych i perfumowanych. To kolejna duża inwestycja Świtu. Rok wcześniej Spółdzielnia kupiła fabrykę koncernu Colgate-Palmolive w Halinowie.

Jutro(16 maja) Świt ma sfinalizować kupno zakładu w Garwolinie (w tym biura, hali produkcyjnej o powierzchni 2000 mkw i magazynu) od światowego potentata sprzedaży bezpośredniej kosmetyków koncernu Avon. - Nie oznacza to jednak, że koncern pozbywa się garwolińskiej fabryki Avon Operations Polska- jednego ze swoich największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych na świecie. (...) Sprzedaż dotyczy jej mniejszego zakładu Aerozols & Liquid Unit. Od czerwca br. fabryka ma już działać pod logo Spółdzielni Świt  –pisze na swojej stronie „Rzeczpospolita”.

REKLAMA:


Więcej szczegółów wkrótce.

ŚWIT PHARMA jest jednym z czołowych europejskich producentów i dystrybutorów kosmetyków do twarzy i ciała, chemii gospodarczej, a także opakowań i nakrętek kosmetycznych. Produkty te sprzedawane są i doceniane na krajowych i zagranicznych rynkach. Głównymi markami kosmetycznymi są: Prestige Cosmetics, Exclusive Cosmetics i CleanHands. Od blisko 70 lat firma produkuje: kosmetyki dla kobiet, mężczyzn, młodzieży, chemię gospodarczą, tworzy marki własne oraz opakowania kosmetyczne.
- Od początku działalności firma pozostaje wierna swoim wartościom. To co wyróżnia markę i produkty ŚWIT PHARMA to wysoka jakość i przystępna cena – pisze na swojej tronie Spółdzielnia.
Marki ŚWIT PHARMA
EXCLUSIVE COSMETICS http://exclusivecosmetics.pl/
CleanHands™ http://cleanhands.pl/

AKTUALIZACJA 16 maja, godzina 14.40

Avon precyzuje o jaką nieruchomość chodzi: -  Avon Operations Polska Sp. z o.o. dokonała sprzedaży na rzecz Spółdzielni Świt nieruchomości położonej przy ul. Targowej w Garwolinie, nieużywanej przez naszą firmę od 2011 roku do celów związanych z procesami produkcyjnymi. Prowadzony przez Avon zakład produkcji kosmetyków, zlokalizowany przy ulicy Stacyjnej w Garwolinie, stanowi wciąż naszą własność. Sprzedaż nieruchomości nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie fabryki Avon w Garwolinie i strukturę zatrudnienia. Wszystkie procesy produkcyjne będą kontynuowane przez Avon jak dotychczas, a plany związane z rozwojem i sprzedażą produktów będą kontynuowane - wyjaśnia Izabela Ostrowska, PR & Social Media Manager.

Źródło: RP.pl, http://www.swit.com.pl/
zdjęcie: Avon


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gosc (, #IP add5745781) Odpowiedz

Poczytajcie w necie opinie pracownikuw o tej spółdzielni świt co robili z pracownikami niepełnosprawnymi i tymi zdrowymi i ile spraw mieli w sądzie za nadurzycia wobec swoich pracownikuw swojego czasu było o nich głośno w mediach i gazetach nie są lepsi od innych wyzyskiwaczy często przenoszą produkcję w tereny gdzie jest duże bezrobocie i płacą najniższe pensje niema pochlebnych opinii o tej niby spółdzielni firma ktura dba o rozwój i swoich pracownikuw nieprzenosi się z miejsca na miejsce to jeszcze jeden lichy płatnik i pracodawca wykorzystujący przepisy

... (, #IP c475845ccc) Odpowiedz

Panie Adrianie Stoń - publikując taki pseudo artykuł wykazał się pan wyjątkowym brakiem rzetelności dziennikarskiej. Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd i sprostować te brednie które Pan powypisywał.

Nie ma tutaj nic do prostowania (, #IP b8d1b6b10b) Odpowiedz

Wszystko jest w tekście. Informację Świtu i Rzeczpospolitej, na której się opierałem, doprecyzował jeszcze AVON. Pozdrawiam AS

(, #IP a55c7e8c07) Odpowiedz

Zwolnienie z podatku się skończyło?