Wiadomości

Kilka samochodów zderzyło się w okolicy wiaduktu w Trąbkach

Dodano:
garwolin - Kilka samochodów zderzyło się w okolicy wiaduktu w Trąbkach

Dziś około godziny 8.00 w Trąbkach zderzyło się kilka samochodów. Jeden z naszych Czytelników podaje,że zderzyły się4 pojazdy, a inny, że 6. Więcej szczegółów udostępni straż pożarna i policja.

Więcej szczegółów wkrótce.

REKLAMA:


- Przed godz. 8.00 do stanowiska kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na krajowej „17” w Miętnem, w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe: Seat Leon, BMW, Ford Mondeo i Peugeot 307. Działania zastępów straży polegały na odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz zakręceniu zaworu instalacji LPG w dwóch z nich. Ponadto dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięto jezdnię. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Pilawa - informuje kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy garwolińskiej PSP.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.