Ciekawe tematy

Siła miłości

Dodano:
garwolin - Siła miłości

Trwają przygotowania do kolejnego festynu charytatywnego dla Łukasza Szychowskiego. W internecie pojawił się film pt. „Siła miłości”, który pokazuję walkę wójta gminy Wilga i jego rodziny z chorobą i niepełnosprawnością.Już 4 czerwca na terenie Mega Music Wilga odbędzie się festyn charytatywny „Dla Łukasza jeszcze raz!”. Środki zebrane podczas wydarzenia pomogą w rehabilitacji Łukasza Szychowskiego, któremu pękł tętniak w maju 2016 roku. Od blisko roku wójt gminy Wilga walczy z niepełnosprawnością. Dzięki wielu staraniom rodziny, lekarzy i rehabilitantów 37-latek zaczyna chodzić, jednak aby mógł wrócić do pełnej sprawności wymagana jest dalsza rehabilitacja.
- Konieczne jest kontynuowanie rehabilitacji na wielu poziomach, w tym również na poziomie stacjonarnego pobytu w ośrodku specjalistycznym – mówi neurolog dr Krzysztof Kołątaj.

Andrzej Dziedzic, emerytowany szef działu reportażu TVP1, opublikował w czwartek film pt. „Siła miłości”, który pokazuje postępy ruchowe jakie zrobił Łukasz Szychowski od pierwszych chwil po wybudzeniu ze śpiączki aż do dziś.
 - Patrząc na ten film mogę dziękować Bogu, ludziom którzy nam pomagali, super rehabilitantom i oczywiście panu Andrzejowi Dziedzicowi, który charytatywnie złożył moje nieudolnie kręcone filmiki w jedną całość – pisze na Facebooku Joanna Szychowska, małżonka walczącego Łukasza Szychowskiego.

REKLAMA:


Przygotowania do festynu nie zamykają się na tym dziewięciominutowym filmie. Już w połowie maja w organizację wydarzenia włączyło się gimnazjum w Wildze.
- Czasem się słyszy, że młodzież ma wiele wad. Ja mogłam się przekonać, że mają przede wszystkim wielkie serca i dużo otwartości. W środę poprosiłam młodzież z Gimnazjum w Wildze o pewną pomoc przy organizowaniu festynu. Dzisiaj na spotkaniu było 25 osób, a to podobno nie wszyscy chętni, bo część uczestniczy w zawodach itp.  JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM MŁODZIEŻY Z NASZEJ GMINY!!! Poczułam przypływ energii. BRAWO Gimnazjum! – tak brzmi post dodany przez Joannę Szychowską 1 2 maja.

Atrakcji wciąż przybywa, wiemy już na pewno, że 4 czerwca pojawią się m.in. " Bajkowa podróż do Krainy Madagaskaru '', sala strachów, Kinderbal., atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki ''Wodna Kraina ''(kajaki, rowery wodne, dwupoziomowy plac zabaw '' Małpi Gaj '', zjeżdżalnia „Dino”, eurobungy, trampolina, dmuchany tor przeszkód gąsienica), przejażdżki kucykiem i wiele innych.

Nadal poszukiwani są sponsorzy na czerwcowy festyn. Wszyscy ludzie, który chcą się włączyć w organizację imprezy mogą kontaktować się z koordynatorami pod numerem telefonu 604-442-238.

Video:Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/lukaszszychowski/

lub w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1920649188182263/


Foto: Pomóżmy Łukaszowi Szychowskiemu – facebook.com


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.