Wiadomości

Nowy zakład pracy w Garwolinie

Dodano:

W tym miesiącu na terenie naszego miasta rozpoczęła działalność nowa firma. To dobry znak, świadczący o tym, że Garwolin przyciąga inwestorów, a oni tworzą nowe miejsca pracy.

Firma należy do francuskiej grupy, która jest liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego na rynku europejskim. W Polsce firma działa od 8 lat. Do tej pory jej siedziba mieściła się w Piasecznie pod Warszawą. Od listopada ruszył jej oddział w Garwolinie. Firma specjalizuje się w naprawie markowych telefonów komórkowych.
„W tym momencie w firmie znalazło zatrudnienie 45 osób z naszego regionu. Od nowego roku ma ruszyć druga zmiana, dlatego jest szansa na kolejne wolne stanowiska” – powiedziała Elżbieta Jarząbek z Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie.
Negocjacje trwały kilka miesięcy. Początkowo firma nie miała w planach otwarcia nowego oddziału – oferowała jedynie stanowiska pracy w Piasecznie. Wiązałoby się to z czasochłonnymi i męczącymi dojazdami, dlatego podjęto próby przekonania zarządu firmy o innym możliwym rozwiązaniu. Ostatecznie, dzięki staraniom Urzędu Pracy i starosty Grzegorza Woźniaka, udało się przekonać przedsiębiorcę do inwestowania w Garwolinie.
„Firma nie stawia dużych wymagań kwalifikacyjnych. W tej chwili pracują w niej osoby z wykształceniem podstawowym, po szkole zawodowej, ale bez żadnego doświadczenia. Najważniejsza dla firmy jest motywacja, chęć do pracy i udziału w szkoleniach. Bardzo duża jest też rozpiętość wiekowa pracowników” – wyjaśnia Elżbieta Jarząbek.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP d505e73d72) Odpowiedz

moze byscie podali nazwe tej tajemniczej firmy,a moze to firma krzak skoro nie wymieniacie nazwy tej firmy!

Pozdrowienia z W-wy (, #IP eac0defd0c) Odpowiedz

Pozdro dla Leszka Sz. i Uli P. - wiem, że tam pracują :)

.... (, #IP b3294817ed) Odpowiedz

Masakra.....

życzliwa (, #IP 995788440f) Odpowiedz

w powiatowym biurze pracy w Garwolinie nic nie załatwi bez wtyki.Panie urzędniczki najlepsze oferty mają dla swoich a nawet w kwestii przyzania stażu -same decydują

(, #IP 3f334de78c) Odpowiedz

tam teraz raczej się nie dostaniesz ,bo w ubieglym roku pozwalniali pare osób! więc teraz raczej nie przyjmuja...obecnie pracuje tam w procentowej większości początkowy skład . Póki co w Miętnem cos ma ruszyc takze nie pękaj cos znajdziesz ,glowa do gory

(, #IP 8c85dee8a4) Odpowiedz

Ludzie pomóżcie mi znależć jakąś pracę.siedzę w domu nic nie mam do roboty.Jak tam się dostać do tej firmy jestem z okolic Garwolina .Mam szczere chęci nie jestem leniwa .

***obiektywna opinia*** (, #IP 59f39ae8f1) Odpowiedz

praca ,atmosfera i leader(jeden i drugi) ok,niewiadomo po co tylko uruchomili 2 zmiane skoro potem NAGLE wreczaja zwolnienia!dali niepotrzebnie ludziom nadzieje na stabilna prace..

(, #IP 6d63a77490) Odpowiedz

cały czas zwalniają a o przyjęciu do pracy nie ma mowy,komu się udało zostać to pewnie miał wtyki

rere (, #IP 46c311e8a9) Odpowiedz

niewiecie czy są tam jakieś mjejsca pracy i czy jest tam szna się dostać

nieznajoma (, #IP ab46b3ad12) Odpowiedz

szkoda że urząd pracy nie informuje na bieżąco o nowych mniejscach pracy.Mam nadzieje że kiedyś ci ludzie co łatwią sobie pewne stanowiska poza plecami przez ciocie i wójków za to bekną.

???? (, #IP b993e6081e) Odpowiedz

nie

????? (, #IP 6e476181d4) Odpowiedz

czy ta firma przyjmuje jeszcze nowych pracowników?

poszukuje pracy (, #IP 9b41da6e62) Odpowiedz

witam co to za firma i gdzie dokładnie ja jestem z żelechowa też poszukuje pracy nawet do sprzątania

czlek (, #IP 5769de9252) Odpowiedz

No i mamy juz dwie zmiany. Jest całkiem sympatycznie.

ea (, #IP b0f4d83edd) Odpowiedz

Ludzie Weście się lepiej do roboty niz wypisywać bzdury

..... (, #IP 5769de9252) Odpowiedz

Żal komentować wypowiedzi PUP-(cenzura).....

pup (, #IP 1f89b96f83) Odpowiedz

Tak, tak...najłatwiej tylko narzekać....przyjść do Urzędu i podpisać listę i jak jest jakaś oferta to nie bo daleko i za mało płacą...bo najlepiej niech Państwo pomoże...a samemu na czarno robić...a potem to niemiło bo każdy ma swoją cierpliwość i ona się kiedyś kończy... trochę samokrytyki

ja (, #IP b993e6081e) Odpowiedz

chciałąm się tylko podpisać pod tym że panie z UP są beznadziejne totalnie; chyba dostały tam pracę wygrywając w konkursie na najbardziej niesympatyczne stwory powiatu G

nieznajomy (, #IP 45bdbd4f12) Odpowiedz

Swoje CV można złożyć na dwa sposoby: - wejść na ich stronę www: http://sacel.com.pl/?go=apply_job&ref=IWT/A - dać znajomemu który już tam pracuje.

nieznajomy (, #IP 37ea9f8d36) Odpowiedz

Jak już pisała "nieznajoma" firma mieści się w Koszarach za Amisem (naprzeciw budynku sądu). Pensje jak w Avonie, atmoserfa nieporównywalnie lepsza, kierownictwo O.K. zaś dyrektorzy (Francuzi) póki co pracowników garwolińskich się nie czepiają. Co do wykształcenia, to bardzo dużo osób jest w trakcie studiów. Najwięcej jest osób bardzo młodych tj. do 25 roku życia (w moim odczuciu, mniej więcej połowa). Druga zmiana na 99% ruszy jeszcze w tym roku (więcej napisać nie mogę).

Siedziba firmy (, #IP 475a547093) Odpowiedz

Napiszcie chociaż nazwę firmy

szukamy pracownika (, #IP 048a86da56) Odpowiedz

Poszukujemy kandydata na stanowsko Referenta Inwentaryzacji, w znanej wszystkim firmie kosmetycznej ( A ). Praca w systemie zmianowym, ale płaca jak na Garwolin całkiem, całkiem i naprawde super atmosfera. Gorąco polecam

martyna szopa (, #IP 30b4c4ec55) Odpowiedz

od dwóch miesięcy szukam pracy.Jeśli ta firma powstaje w Garwolinie i nadal potrzebuje ludzi to ja chętnie się jej podejme.Oto moja poczta.PROSZE O ODPOWIEDŻ MARTYNASZOPA@O2.PL

mkacikh (, #IP 9ca1530ba9) Odpowiedz

jakie są zarobki

OPinia (, #IP b0f4d83edd) Odpowiedz

Co za kompletna bzdura że pracują tam osoby z wykształceniem podstawowym Jak można wogóle tak pisać Teraz po podstawówce Urzędy pracy nie chcą nawet przyjąć ludzi do łopaty...

praca (, #IP 1c1bd68d82) Odpowiedz

hej jak można złożyć cv swoje?

(, #IP 75b8d248d2) Odpowiedz

a jakie są zarobki?

ND lOGISTIC W GARWOLINIE (, #IP 9db53863f8) Odpowiedz

praca naprawde bardzo dobra, mila otmosfera, i spoko szefostwo :) wiem bo tam pracuje, jezdze na wozku widlowym, (i niezle placą :-) )

... (, #IP 19bcd239c9) Odpowiedz

a kto wie kiedy ta ma być utworzona druga zmiana w garwolinie ?

odp ŻENADA (, #IP 486c966014) Odpowiedz

Mówisz,że takie dobre i uczynne, to powiedz mi dlaczego skoro są oferty pracy na stronie internetowej, to jak się przyjdzie to żadna z tych "miłych i uczynnych" pań nie ma o nich pojęcia, i na pytanie czy są oferty to twierdzą że nie ma. Mało tego Każą samemu chodzić i szukać. Ja rozumiem że każdy jest kowalem własnego losu ale jeżeli jest u nas pośrednictwo pracy to powinno wspierać działania i POŚREDNICZYĆ w zdobywaniu pracy. a nie siedziec i wynajdować co lepsze oferty dla znajomych. Ja pracuję (pracę znalazłam sama) ale szukałam pracy w PUP - masakra. zero pomocy i życzliwości . więc nie mów że tam takie eldorado, bo niestety nie masz racji.

(, #IP c9ba844e9c) Odpowiedz

panie z urzędu pracy są beznadziejne miałam "przyjemność" raz rejstrować się tam wię przekonałam się jakie to "miłe i uczynne panie". Żenadą to jest to że w garwolinie nie ma wogule pracy a jeżeli już jest to zarobki są kiepskie a ludzie są traktowani jak robole

haha (, #IP dcc94ae392) Odpowiedz

robie tu i praca jest spoko... bardzo ciekawa praca.

Jołłł (, #IP 7695a2f7b5) Odpowiedz

a całujecie w gały???

wynagrodzenie (, #IP 9cc4670802) Odpowiedz

A ile wogóle tam płacą

Do pana HT (, #IP 343c1ccc57) Odpowiedz

Jak zarobisz w Garwolinie pensję do 2000 zł netto to jesteś zadowolony. W Wawie masz szanse na powyzej 3000 zł netto.

3000 tyś netto (, #IP c73cb67cea) Odpowiedz

człowieku z jakiego drzewa spadłeś gdzie wyczytałeś takie bzdury w wawie są jeszcze większe skąpiradła niż w Garwolinie podaj mi choć jedną firmę która zatrudni pracownika od zaraz i da mu 5,5 tyś brutto (po odliczeniu podatków wyjdzie jakieś 3 tyś netto)takich jak Ty powinni cofnąć do przedszkola bo nie umiesz liczyć lub jesteś totalnym naiwniakiem i frajerem

ŻENADA! (, #IP 3cf84e3fd2) Odpowiedz

Jak to przeczytałam to żal serce ściska. Najłatwiej być bezrobotnym a innym wytykać błędy - że ta pani nie miła i tamta nie miła, że pracy na tacy nie podała itp. A ja się pytam co Wy zrobiliście w tym kierunku żeby to zmienić i znaleźć pracę?? Bo ja sądzę że niewiele! Wiec ja pochwalam Urząd i jego funkcje, bo widzę że niektórzy zapomnieli ile mogą skorzystać i korzystają z niego - darmowe kursy, dotacje na firmy itp. Tylko trzeba chcieć i coś robić a nie tylko krytykować!!!!

HT (, #IP 452afa2909) Odpowiedz

Tak z nudów małe przeliczenie matematyczne. ;) Warszawa i okolica - 8 godz. pracy + 1-2 godz na dojazd, czyli w sumie 10 godz poza domem, w miesiącu jakieś 30-40 dodatkowych godzin, co da około 300-400 zł, + opłata za dojazd kolejne 200-300 zł. Po odliczeniu tego wychodzi podobna stawka jak jest na Garwolinie i dojazd tańszy. Co do Piaseczna to z tego co mi wiadomo, to dało rade tam wyciągnąć drugą pensję z nadgodzin i jak się robiło ponad normę, ale ludzie teraz odchodzą, bo zmniejszają stawki za nadgodziny.

nieznajoma (, #IP d0c3075799) Odpowiedz

smiesza mnie te komentarze....tamata praca jest bardzo dobra i nie placa malo jak na garwolin...do tego weekendy wolne...i praca siedzaca...nie rozumiem tego po co pisac takle glupoty....w tesco na kasie 1400 hahha to niech pani tam idzie....to pani zobaczy jak sie pracuje w tesco i jeszcze bus darmowy....ta praca jest bardzo dobra kto tam pracuje to wie a kto nie niech zazdrosci bo jest czego...mimo tych zarobkow..pozdrawiam

UP (, #IP 7c60ba3cf8) Odpowiedz

Pani która zajmuje się Garwolinem jest taka sama, zreszta wszystkie są takie same ...

urzad pracy garwolin (, #IP 6bac64ded0) Odpowiedz

otoz ja jestem bezrobotny i tez panie z urzedu pracy o tym nie poinformowaly. jak tam pojdziesz do urzedu to jestes persona non grata. one wydawaly wnioski i przekazywaly do firmy sacel.pani ktora zajmuje sie gmina laskarzew jest beznadziejna.

(, #IP 0758a3f27c) Odpowiedz

pani z łaskarzewa jest beznadziejna? ja ją lubie jest miła i solidna

Jaka Kasa ?? (, #IP 61f4b2d312) Odpowiedz

Ale ile płacą??????

(, #IP 9b5fba40d8) Odpowiedz

A to ciekawe...:)

(, #IP cf5cc6b0e0) Odpowiedz

to w tesco na ursynowie na kasie dostaniesz 1400zł netto i jak sie nie mylę to nawet bus jeździł po pracowników do garwolina.

zerżnięte z radia podlasia (, #IP 4a80d243fd) Odpowiedz

a feeee tekst zerrzniety z radia podlasie,kilka stylistycznych zmian nie zmienia faktu ze tekst został skopiowany. lepiej nic nie piszcie niż podbieracie teksty lub dawajcie info ze tekst jest z radia podlasie

nieznajoma (, #IP 1be905c89a) Odpowiedz

firma mieści się w koszarach za Amisem trzeba jechać tą ulicą do samego końca jest to firma Sacel Polska ja już tam pracuje jest super atmosfera i bardzo mili ludzie praca jest bardzo ok

(, #IP 9187892c28) Odpowiedz

A kto by tam chciał pracować za 1000 zł??? Śmieszy mnie taki artykuł dla niedorajdów.

Iza (, #IP 4c8ef1f9d6) Odpowiedz

Proszę podać dokładnie dane co to za firma i gdzie się mieści i kto jest władzą tam? Byłam ostatnio w urzędzie pracy, kazali tylko podpisać liste i oczywiśćie jak zawsze nic mi nie zaproponowali

Tajne/poufne (, #IP 92a1c9b519) Odpowiedz

Szkoda, że pracownicy PUP nie informują swoich klientów o ofertach pracy (jeśli w ogóle je mają). Akurat o tej pracy wiedzieli tylko znajomi królika. Ja jako osoba bezrobotna dowiedziałem sie od znajomych, którzy byli na wewnętrznym szkoleniu w tej firmie.

Powiatowy Urząd Pracy.... (, #IP 6d1b6f5621) Odpowiedz

To oni coś robią??

Dorota (, #IP 1d8f88e5e9) Odpowiedz

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota (, #IP 1d8f88e5e9) Odpowiedz

Widzę,że komentarze przechodzą niesamowitą cenzurę.Pozdrawiam cenzurów.Nigdy nie chcialabym być na Waszym miejscu.(no chyba,ze poczytać akurat coś ciekawego bo inni niestety nie mają tej przyjemności)Serdeczne wyrazy współczucia ( A może jednak puścicie ten tekst bo jeśli chodzi o poprzedni to nie mam nawet nadziei na jego opublikowanie. Calkiem jak za komuny. Do usłyszenia

Kama (, #IP 1d8f88e5e9) Odpowiedz

Przyjdzcie pracować do Avonu.Oni nawet zwalniają dla Twojego dobra.Szkolą tam wszystkich jak małpy (nie ubliżaląc małpom)Jednym słowem kto ma znajomości ten ma pozycję.Niezależnie od tego ,co człowiek sobą reprezentuje

Dorota (, #IP 1d8f88e5e9) Odpowiedz

Czy ktoś tu jeszcze jest,czy szukać pracy mam na innych portalach

Dorota (, #IP 1d8f88e5e9) Odpowiedz

Bardzo interesujące,czy ktoś mógłby podać siedzibę tej firmy???

meg (, #IP d0618d1490) Odpowiedz

Jestem ciekawa, co wy o tym myślicie? Tylko niech ktoś mi wytłumaczy dlacago w Garwolinie dostaniecie o 1/2 mniej pensji niż w Piasecznie! SZUKAJĄ TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ!!! Wiem że w garwolnie ciężko z pracą,ale jeśli macie możliwość zachęcam do pracy w Warszawie bo tam za tyś.nikt już niepracuje.

hehe (, #IP c7ae7885a1) Odpowiedz

rozbraja mnie to ze negocjacje trwaly kilka miesiecy nie oszukujcie ludzie tylko mowcie prawde wiadome bylo ze powstanie druga zmiana bo wiedzieli ze znajdzie sie tyle osob chetnych a do pisaneczna sie nie oplacalo bo zaklad musial placic czesciowo za przewoz

z (, #IP 9b37904c21) Odpowiedz

a gdzie sie miesci?