Sport

Obóz karate przed Mistrzostwami Świata w Tokio 2017

Dodano:
garwolin - Obóz karate przed Mistrzostwami Świata w Tokio 2017

Tegoroczny obóz Wołomińskiego Klubu Shorin - Ryu Karate organizowany pomiędzy 16 a 27 lipca odbył się w urokliwych Bieszczadach. Sprzyjająca pogoda zachęcała karateków i sympatyków do codziennych aktywności.

Jak to w "karateckim porządku" bywa, każdy dzień miał swój tryb. Treningi stanowiły najważniejsze punkty programu - zupełnie nie przypadkowo. W sierpniu bowiem, spora grupa karateków wyjeżdża na Mistrzostwa Świata, które mają miejsce w Tokio.

- Będziemy mocno trzymać za nich kciuki wspominając wszystkie obozowe atrakcje, których było co nie miara. Począwszy od pieszych wycieczek, mieliśmy okazję zaliczyć spływ pontonowy, aqua park, odwiedzić ogród biblijny i park miniatur. Odbyła się również całodniowa wycieczka autokarowa. Na co dzień były do dyspozycji rowery i basen na ośrodku, który cieszył się nie małym powodzeniem.
Wieczorem, gdy byliśmy wyczerpani, mogliśmy cieszyć się swoim towarzystwem przy trzaskającym wesoło ogniu. Gdyby można było ująć cały wyjazd w dwa słowa wybralibyśmy: było super! I już nie możemy doczekać się kolejnego obozu który odbędzie się w najbliższe ferie zimowe! Jeżeli macie ochotę spędzić je razem z nami - śmiało dzwońcie! I wpadajcie na treningi! Więcej informacji pod numerem telefonu: 696 480 952
- mówi sensei Grzegorz Jarząbek.

O udziale zawodników z powiatu garwolińskiego w Mistrzostwach Świata w Karate, które odbedą się w Tokio będziemy jeszcze informować.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 35

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.