Wiadomości

42 wykroczenia ujawnione podczas działań Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

Dodano:
garwolin - 42 wykroczenia ujawnione podczas działań Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

W czwartek 3 sierpnia policjanci z powiatu garwolińskiego, prowadzili działania pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Podczas działań zwracali szczególną uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów, motorowerzystów oraz motocyklistów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

W  godz. 06.00-22.00 policjanci z powiatu garwolińskiego włączyli się do ogólnokrajowych działań „NURD” -  czyli Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego. Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg. W trakcie działań policjanci ujawnili 42 wykroczenia popełnione przez kierujących pojazdami, 4 przez pieszych oraz 13 wykroczeń popełnionych przez rowerzystów. Wobec osób naruszających przepisy mundurowi zastosowali przewidziane prawem środki w postaci mandatów i pouczeń.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.