Ciekawe tematy

Wyrzucili śmieci do lasu w Krystynie, zostawili do siebie namiary, a później… je sprzątnęli

Dodano:
garwolin - Wyrzucili śmieci do lasu w Krystynie, zostawili do siebie namiary, a później… je sprzątnęli

Wczoraj Czytelnik Kuriera Garwolińskiego powiadomił nas, że ktoś wyrzucił śmieci do lasu w miejscowości Krystyna, gmina Garwolin. W śmieciach został znaleziony list przewozowy, który może naprowadzać na to, kto był sprawcą wykroczenia. Sprawa została zgłoszona na policję, ale zanim policjanci przybyli na miejsce, gdzie zostały wyrzucone śmieci, ktoś przyjechał... i je sprzątnął.

Wszystko zostało udokumentowane przez Czytelników Kuriera Garwolińskiego na zdjęciach – zarówno śmieci znajdujące się w lesie, list przewozowy, jak i samochód, do którego śmieci zostały uprzątnięte.- Sprawę wyrzucenia śmieci do lasu zgłosiliśmy w niedzielę 6 sierpnia koło południa. Policja miała przyjechać na miejsce we wtorek o 14.00, ale koło godziny 12/13 podjechał biały bus, z którego wysiadło trzech panów i te śmieci sprzątnęli. Wczoraj dzielnicowy był na miejscu, wziął od nas zdjęcia, które wykonaliśmy. Na tych zdjęciach są zarówno śmieci, jak i zdjęcie dokumentu oraz bus, z którego wysiadło trzech panów i uprzątnęli śmieci - poinformował nas Czytelnik.

REKLAMA:


W śmiechach wyrzuconych do lasu znalazły się głównie części samochodowe. Na liście przewozowym widnieje nazwa firmy z Garwolina zajmującej się sprzedażą… części samochodowych.

- Zgłoszenie telefoniczne o nielegalnych wyrzuceniu śmieci w lesie w m. Krystyna otrzymaliśmy w dniu 6 sierpnia2017 r. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w tej sprawie prowadzą postępowanie wyjaśniające. Dzielnicowy z danego rejonu potwierdził, że śmieci już zostały sprzątnięte z miejsca gdzie zostały wyrzucone
– informuje Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Patrząc na materiał dowodowy, znalezienie sprawcy zaśmiecania nie wydaje się trudnym zadaniem.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

m.g. (, #IP 8cd268784e) Odpowiedz

sqrvysyny śmiechuchy

Brawo dla czujnego człowieka (, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

tępić takie zachowanie gdzie i ile można! Brawo dla człowieka któremu nie wszystko jedno na jakim świecie żyje.

śmieci do lasu (, #IP 9675ad1ed7) Odpowiedz

Następnym razem wyrzucą bez papierów z adresami. Ciekawe co z tymi śmieciami zrobili? Wyrzucili w inne miejsce już bez listu przewozowego? Czy policja to ustali i poda do wiadomości?

znajomy znajomego (, #IP 9d7aae24aa) Odpowiedz

Brat siostry szwagra znajomego policjanta. A to ciekawe kto dał mu cynk żeby posprzątał. Policja miała pojechać za 3 dni, tyle czasu na powiadomienie śmieciarza wystarczyło- następnym razem inny las i inny znajomy policjant ?

(, #IP 40066b01b1) Odpowiedz

Brawo dla policji za express

Przypadek? (, #IP 04e89a3ad7) Odpowiedz

Ale ciekawe kto tych Panów z białego busa powiadomił że policja się interesuje ich śmieciami.

ogromnie trudnym (, #IP cb3b079423) Odpowiedz

smieci nie wiadomo kto wyrzucił a kto sprzątnął to wiadomo ale za to nie karzą jeszcze ot co

majowy g. (, #IP 8cd268784e) Odpowiedz

chętnie poznam nazwę tej firmy

no chyba (, #IP 9d7aae24aa) Odpowiedz

żebyś czasem

(, #IP 416e1c6468) Odpowiedz

dostali cynk od zaprzyjaźnionego policjanta, przyjechali-posprzątali i pewnie wyrzucą w innym miejscu, lub co gorsza spalą - co niestety u nas jest powszechnie praktykowane. Szkoda, że buraki unikną kary bo należałoby się im z 5 tys. po kieszeni....

palenie śmieci (, #IP 6fc7d92f28) Odpowiedz

kilka dni temu, przejeżdżając przez Leszczyny miałam przyjemność być aktywnym odbiorcą dymu i smrodu z palących się śmieci takiego pseudomechanika z końca ul. Andersa. Nie rozumiem dlaczego??? Przecież śmieci zabierane są regularnie!! Dlaczego ludzie wciąż palą śmieci?!!

Bo np. Gabaryty odbieraja zbyt rzadko... (, #IP 4102764161) Odpowiedz