dodano 2017-08-09, 20:00
Wypadek w Trąbkach. Zderzenie skutera i samochodu dostawczego


Dziś przed godziną 19.00 w Trąbkach doszło do zderzenia samochodu dostawczego i skutera. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.


Za informacje i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi.

Więcej szczegółów wkrótce.
REKLAMA:


- Zgłoszenie o zdarzeniu w Trąbkach na ul. Czarna Droga otrzymaliśmy o 18.48. Mężczyzna kierujący osobowym peugeotem, podczas wykonywania manewru cofania nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym skuterem. Pasażerka skutera z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierowcy pojazdów trzeźwi. Pasażerka jednośladu - 2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Autor: Adrian Stoń
Odwiedź nas na facebooku

Galeria [5]
Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.  • błędy ortograficzne (2017-08-10 18:16, #IP ff1bb3793d) [ODPOWIEDZ]
    w tekście jest ba miejscu jest straż w tytule dostawczy a w tekście osobowy
Pozostałe wiadomości:
więcej tematów

Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego