Wiadomości

Wypadek w Trąbkach. Zderzenie skutera i samochodu dostawczego

Dodano:
garwolin - Wypadek w Trąbkach. Zderzenie skutera i samochodu dostawczego

Dziś przed godziną 19.00 w Trąbkach doszło do zderzenia samochodu dostawczego i skutera. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Za informacje i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi.

Więcej szczegółów wkrótce.

REKLAMA:


- Zgłoszenie o zdarzeniu w Trąbkach na ul. Czarna Droga otrzymaliśmy o 18.48. Mężczyzna kierujący osobowym peugeotem, podczas wykonywania manewru cofania nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym skuterem. Pasażerka skutera z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierowcy pojazdów trzeźwi. Pasażerka jednośladu - 2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

błędy ortograficzne (, #IP ff1bb3793d) Odpowiedz

w tekście jest ba miejscu jest straż w tytule dostawczy a w tekście osobowy