Rozrywka

Dzieci z gminy Borowie w Magicznych Ogrodach

Dodano:
garwolin - Dzieci z gminy Borowie w Magicznych Ogrodach

8 sierpnia grupa 49 osób z gminy Borowie uczestniczyła w wycieczce do „Magicznych Ogrodów” w Janowcu.

8 sierpnia grupa 49 osób z gminy Borowie uczestniczyła w wycieczce do  „Magicznych Ogrodów” w Janowcu.

Przekraczając bramę parku rozrywki, dzieci weszły w niezwykły świat, zamieszkały przez baśniowe istoty. Wszyscy zostali podzieleni na dwie grupy „Sopelków”  oraz „Skrzatów” i zaczęli z animatorami odkrywać bajkowe krainy pełne placów zabaw, miejsc wypoczynku i tajemnic. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry                   i zabawy sportowe, wizyta w Krainie Wróżek Smużek. Wielu wrażeń dostarczyły dzieciom zabawy w Grodzie Krasnoludów, Podgrodziu Szkoleniowym, w Krainie Bulwiaków, na Robankowej Łące i dmuchańcach.

Dużo emocji wzbudziło Marchewkowe Pole, śpiewający skrzat, mruczące drzewa oraz Straszne Mroczysko zamieszkałe przez smoka. Brodzenie w wodzie i pływanie było dla dzieci orzeźwieniem i wspaniałym relaksem po pełnym wrażeń słonecznym dniu. Po przepysznym obiadku przyszedł czas na zakup pamiątek i pysznych lodów.                      
W dobrych nastrojach wszyscy wrócili do Borowia. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.