dodano 2017-08-11, 11:01
Zaginęła 14-letnia Amelia Świerkowska


3 sierpnia 2017r. w miejscowości Kostrzyn nad Odrą (woj. lubuskie) zaginęła Amelia Świerkowska. Ma 154 cm wzrostu i zielone oczy. W dniu zaginięcia miała 14 lat.


Amelia w dniu zaginięcia byłą ubrana w białą koszulkę z krótkim rękawem i kolorowym nadrukiem, białe krótkie spodenki, podkolanówki z nadrukiem, czarne trampki na koturnie. Znaki szczególne: Pieprzyk na brodzie po prawej stronie.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum
Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000.
Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Link do profilu osoby zaginionej: http://www.zaginieni.pl/jak-pomagamy/poszukiwanie-zaginionych/zagineli/profil-osoby/?o=20563

Informacje o innych osobach zaginionych na www.zaginieni.pl.


REKLAMA:


Autor: mat. pras.
Odwiedź nas na facebooku


Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.    Pozostałe wiadomości:
    więcej tematów

    Archiwum

    Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
    © Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego