Sport

Wiktor II zwycięzcą Amatorskiego Turnieju Piłkarskiego w Krzywdzie

Dodano:
garwolin - Wiktor II zwycięzcą Amatorskiego Turnieju Piłkarskiego w Krzywdzie

W niedzielę 6 sierpnia 2017 r. na stadionie w Krzywdzie odbyła się II edycja Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej. W rozgrywkach wzięło udział dwanaście drużyn z całego powiatu garwolińskiego, a nawet ekipa Cobra Topola Królewska, która przyjechała do nas z województwa łódzkiego (220 km!!!).

Turniej stał na wysokim i dość wyrównanym poziomie. Wszyscy dzielnie walczyli do końca, ale wygrać mógł tylko jeden. Zwycięzcami okazała się ekipa Wiktor II, która wyprzedziła swoich kolegów z Wiktora I. Szczególne gratulacje dla właściciela firmy Pana Marcina Szczęcha, który zapewne tego dnia miał powody do zadowolenia. Brązowe medale przypadły gospodarzom, czyli AVE Krzywda. Zespół ten pokonał w meczu o brąz ekipę FC Ślepaki.

I miejsce: Wiktor II
II miejsce: Wiktor I
III miejsce: AVE Krzywda
IV miejsce: FC Ślepaki

REKLAMA:


Najlepszy Bramkarz: Jakub Michalczyk (Wiktor II)
Król Strzelców: Kacper Prusiński (FC Ślepaki)
MVP Turnieju: Arkadiusz Kołodziejek (Ave)

Zarząd Klubu Sportowego pragnie serdecznie podziękować Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Krzywdzie Pani Teresie Michalczyk za udostępnienie tego obiektu na potrzeby turnieju.

- Ponadto wielkie słowa uznania kierujemy do osób, które silnie pomogły organizacyjnie w naszykowaniu turnieju, jego przeprowadzeniu oraz sprzątaniu na koniec. Wciąż możemy liczyć na te same niezawodne osoby. Dziękujemy Adrianowi Okleja, Dominikowi Okleja, Kamilowi Misiak, Kamilowi Głodek, juniorom Snajpera, Krzysztofowi Błażejczykowi i Filipowi Rutkowskiemu – piszą na facebooku KS Sośninka organizatorzy.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 39

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.