dodano 2017-08-12, 13:20
Fundacja Zwierzęca Polana poszukuje sprawcy zamordowania psa (drastyczne nagranie)


- Pilnie poszukujemy sprawcy zamordowania psa! Bardzo prosimy o realną pomoc w ustaleniu jego tożsamości! – pisze na swoim facebooku Fundacja Zwierzęca Polana. Drastyczne nagranie, które można obejrzeć w tym artykule zostało wykonane między miejscowościami Górki, a Sobienki w gminie Osieck.


- Pilnie poszukujemy sprawcy zamordowania psa! Bardzo prosimy o realną pomoc w ustaleniu jego tożsamości! – pisze na swoim facebooku Fundacja Zwierzęca Polana. - Traktor albo został wyrejestrowany, albo w ogóle go nie zarejestrowano. Policja ma problemy z ustaleniem właściciela pojazdu. Fundacja przystępuje do sprawy jako oskarżyciel posiłkowy, a reprezentować ją będzie mecenas Mateusz Łątkowski – dodaje Fundacja.

Fundacja apeluje o to, by nie pisać nienawistnych komentarzy, a skupić się na ustaleniu sprawcy zamordowania psa.

REKLAMA:


Nagranie wczoraj wieczorem wykonała wolontariuszka Fundacji Zwierzęca Polana i zadzwoniła po policję.


Autor: Adrian Stoń
Odwiedź nas na facebooku


Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.



  • Prawda o psich fundacjach (2017-08-15 15:16, #IP 1147bb79d6) [ODPOWIEDZ]
    Przeczytajcie ten artykuł bo warto znać prawdę https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/317583-psy-i-ludzie-czyli-fundacje-w-akcji-na-pseudopomocy-dla-zwierzat-mozna-sie-dorobic-i-wylansowac-ale-czworonogi-niewiele-na-tym-zyskuja
  • (2017-08-15 09:57, #IP 923ae79fac) [ODPOWIEDZ]
    Juz go zatrzymali
  • mentalność kochających psy (2017-08-14 15:08, #IP d7b6a38b7f) [ODPOWIEDZ]
    Hitler też bardzo kochał psy a szczególnie jedną suczkę imieniem Blondi o którą nawet jego kochanka Ewa Braun była zazdrosna. Jaki miał stosunek do ludzi to wiemy. Jak się poczyta wpisy psiarzy na facebukowych stronach tych psich fundacji to aż się włos jeży na głowie jak oni nienawidzą ludzi. Jest to efekt utopijnej lewackiej ideologi głoszącej humanizację zwierząt i animalizację człowieka. Na ten temat wypowiadają się coraz śmielej ważni przedstawiciele kościoła bo milczeć dłużej nie można. Myślę że niektórzy z nich są gotowi zrobić krzywdę temu niewinnemu człowiekowi który wiózł psa.
    • (2017-08-17 10:51, #IP dd27bf6fcf) [ODPOWIEDZ]
      co ty człowieku bredzisz?
  • pies (2017-08-14 09:28, #IP 736a9bc2e4) [ODPOWIEDZ]
    pies mógł zdechnąć i go wiózł zakopać zwykła gownoburza
    • (2017-08-17 12:35, #IP dd27bf6fcf) [ODPOWIEDZ]
      widziales nagranie ośle?
      • No (2017-08-17 16:18, #IP 093917ffbb) [ODPOWIEDZ]
        Nic niezwykłego normalne można powiedzieć
  • (2017-08-12 23:36, #IP b0e2ae3cbe) [ODPOWIEDZ]
    ,,psia fundacja masz rację. Lepiej nic nie robić i być biernym mega płytkim prostakiem jak Ty. Godne pożałowania. Na szczęście dobrych ludzi jest więcej...
    • (2017-08-13 14:20, #IP 1147bb79d6) [ODPOWIEDZ]
      Masz rację. Dobrych ludzi jest więcej. Donosicieli i szpicli niewielu.
      • pan cogito (2017-08-14 19:49, #IP d7c901ac61) [ODPOWIEDZ]
        donosiciel i szpicel to ktoś, kto donosi władzom na osobę, która nie robi nikomu krzywdy, na przykład pędzi bimber i sobie pije, bo lubi. Jak ktoś morduje, to informowanie o tym władzy nie jest donosicielstwem, tylko troską o bezpieczeństwo innych.
        • tia (2017-08-15 22:46, #IP 736a9bc2e4) [ODPOWIEDZ]
          pan piżdzito szpicel to szpicel jedyny wyjątek to jak ktoś doniesie na samego policjanta i żaden inny .
          • (2017-08-17 12:50, #IP dd27bf6fcf) [ODPOWIEDZ]
            Patolog piszący z komputera o nr #IP 736a9bc2e4, chyba jest spokrewniony ze sprawcą. Wypowiedzi lepiej pozostawic bez komentarza, osoby takie powinno się izolować ze społeczeństwa...
            • Oszołomów (2017-08-17 16:24, #IP 093917ffbb) [ODPOWIEDZ]
              Oszołomów także zwłaszcza z psich fundacji mają nierówno pod deklem i całkiem niezłe dochody aż dziw że są jeszcze co dają się nabrać
            • Źle zrobił (2017-08-17 16:22, #IP 093917ffbb) [ODPOWIEDZ]
              Lepiej zajść od tyłu i gazrurką w łeb aż oczy wpadną? Co boicie się?
        • (2017-08-15 14:36, #IP 1147bb79d6) [ODPOWIEDZ]
          Ten człowiek nikogo nie zamordował i nikomu nie zagraża.
          • (2017-08-17 12:37, #IP dd27bf6fcf) [ODPOWIEDZ]
            zamordował psa - tyle w temacie
            • (2017-08-17 17:41, #IP 1147bb79d6) [ODPOWIEDZ]
              Ja dzisiaj dwie myszy zamordowałem. Czy powinienem spodziewać się policyjnego dochodzenia?
              • Tak jest (2017-08-18 10:38, #IP 736a9bc2e4) [ODPOWIEDZ]
                Ja też mając dość nastawiania pułapki na myszy zrobiłem własną pułapkę . Wiadro z wodą i na wierzchu na osi deseczkę a na jej końcu przybita skórka chleba .Mysz idzie do przynęty ,deseczka się przeważa i mysz ląduje w wodzie .
  • oooo (2017-08-12 22:25, #IP 00231bca7b) [ODPOWIEDZ]
    a taka świnia musi naturalną śmiercią od obucha paść a psa rzekomo nie wolno ...faktycznie lasuje się we łbach
    • jak widac na niektorych nie robi to wrażenia (2017-08-13 14:41, #IP 3ad10e44e9) [ODPOWIEDZ]
      ty pewnie byś zrobił to samo z psem co on , mam nadzieje że znajdą tego idiote i dostanie kare
      • nie wiadomo (2017-08-13 23:44, #IP 66d65dec7b) [ODPOWIEDZ]
        no, przeciez nie wiadomo co sie stalo? nie powiesil tego psa za zycia chyba a przepis o bezczeszczeniu zwłok go nie obejmuje...
        • nie wiadomo (2017-08-14 15:28, #IP 96fe645c84) [ODPOWIEDZ]
          jeżeli uważasz że jest ok,( jeżeli nawet ten pies był martwy wczesniej), w taki sposób go ciągnąć - to myslę ze ciebie nie poruszył ten filmik i u ciebie w rodzinie jest normą takie traktowanie zwierzat.Ale i tak jestem pewna ze ten idiota ciagnął zywego psa.
          • Pies (2017-08-15 22:48, #IP 736a9bc2e4) [ODPOWIEDZ]
            Pies jest od tego aby na łańcuchu stal ew po drucie biegał i raz lub dwa na dzień jeść dostał a jak ma jakieś krzywe ruchy to kończy jak kończy i wszystko .Faktycznie lewactwo i była esbecja ma zamiłowanie do psów po tym m in można ich poznać
          • czyli (2017-08-15 22:44, #IP 736a9bc2e4) [ODPOWIEDZ]
            czyli faktów nie znasz ale emocje kierują a to nic innego jak debilizm
  • (2017-08-12 19:02, #IP a340ad8321) [ODPOWIEDZ]
    Szanowna redakcjo, miejscowość Górki, gmina Osieck.
    • psia fundacja (2017-08-12 16:11, #IP a594f5fc53) [ODPOWIEDZ]
      Aż dziwne że przy okazji nie podali numeru konta żeby naiwni im pieniądze wpłacali. Rząd powinien wszystkie te zwierzęce fundacje zlikwidować bo pożytku z nich żadnego
      • (2017-08-14 15:30, #IP 96fe645c84) [ODPOWIEDZ]
        przecież jak niechcesz to nie wpłacasz , oni nie zmuszają cie do tego.A przynajmniej dzieki tym fundacjom takie sprawy jak ta sa nagłośnione i miejmy nadzieje że znajda tego kierowce traktoru
      • Odpowiedz psia fundacja (2017-08-13 15:42, #IP e68fab559f) [ODPOWIEDZ]
        Ty pseudo czlowieku ojciec sie pospieszyl a matka spoznila a potem zapomnieli cie utopic .TY tak samo jak ten zbok co zamordowal tego psa masz wypalony mozg .Bierzesz g...o i piszesz g...o . A piszesz tylko dlatego ze czujesz sie anonimowo ale to tylko czujesz CIOCIU . Pa CIOCIU
        • Po Twojej wypowiedzi można stwierdzić jedno... (2017-08-14 12:13, #IP 880df7de14) [ODPOWIEDZ]
          Taki z Ciebie obrońca piesków a nie szanujesz ludzi? Ma rację, te fundacje to nieroby ze zwichniętym postrzeganiem świata...Tyle jest zła i przemocy, wobec kobiet, dzieci a Ty tu o jakichś pieskach,kotkach...
          • racja (2017-08-14 18:30, #IP b8d1b6b10b) [ODPOWIEDZ]
            Można legalnie zabijać nienarodzone dzieci w Europie, w Polsce tez jak wkryja wade, a wy się psami zajmujecie. Lepiej zajmijcie się osobami w hospicjach i domach dziecka.
          • pies (2017-08-14 15:23, #IP 96fe645c84) [ODPOWIEDZ]
            ja tez nie szanuje ludzi ktorzy nie lubią zwierząt , ale niestety na wsiach ludzie nie lubią zwierząt - dla nich zwierze musi przynosić zysk , a taki piesek jest bezużyteczny.
    Pozostałe wiadomości:
    więcej tematów

    Archiwum