Wiadomości

Wypadek w Potasznikach

Dodano:
garwolin - Wypadek w Potasznikach

Dziś w godzinach popołudniowych przy zjeździe z drogi serwisowej na DK17 w Potasznikach zderzyły się 3 auta .Na miejscu jest straż, pogotowie ratunkowe i policja. Ruch odbywa się wahadłowo.

Więcej szczegółów wkrótce.

REKLAMA:


AKTUALIZACJA 18.20

Starszy kapitan Tomasz Biernacki, rzecznik prasowy powiatowej PSP informuje, że w zdarzeniu udział brały jednak 4 samochody, w tym 3 osobowe: nissan, kia i volkswagen oraz samochód dostawczy.
- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 16.30. Na miejsce przyjechały 2 zastępy OSP i jeden PSP. 7 osobom udzielono pomocy w tym trojgu dzieci. Ruch odbywa się wahadłowo - mówi st. kpt. Tomasz Biernacki.

Więcej szczegółów wkrótce.

AKTUALIZACJA 18.38
 - W zdarzeniu udział brały 4 pojazdy. Kia jadąca od strony Garwolina z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z volkswagenem. Następnie w te pojazdy uderzyły kolejne dwa. 6 osób trafiło do szpitala w tym troje dzieci - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Więcej szczegółów wkrótce.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.