Rozrywka

T.LOVE zagra w Garwolinie! 35 lat zespołu

Dodano:
garwolin - T.LOVE zagra w Garwolinie! 35 lat zespołu

Wielki jubileusz i urodzinowa trasa koncertowa, a na niej Garwolin. Legenda polskiego rocka – zespół T.LOVE świętuje w tym roku 35-lecie swojego istnienia. 16 listopada zagra dla garwolińskiej publiczności. Nie możecie tego przegapić!

Jedni nucą „Warszawę”, inni uwielbiają „Kinga”, a jeszcze innym przypadł do gustu „Pielgrzym”. Na ich utworach wychowały się pokolenia. Nic dziwnego, w końcu świętują właśnie 35 lat bycia na scenie muzycznej. T.LOVE ma na swoim koncie 17 albumów studyjnych, 4 krążki koncertowe oraz single, z których większość stało się w Polsce ponadczasowymi hitami. To niekwestionowana ikona polskiego rocka - siedem ich albumów uzyskało status Złotej Płyty, mają również na koncie dwie Platyny.

Jubileuszowa trasa koncertowa to także promocja najnowszej płyty zespołu o wymownym tytule T.LOVE. Muzyka to kompozycje autorstwa wszystkich członków T.LOVE – tradycyjnie, do tekstów Muńka. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach. To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown czy Stax, z białym rock’n’rollem. Będzie okazja, żeby przekonać się o tym na żywo. Na długiej trasie jesiennych koncertów T.LOVE znalazł się także Garwolin. Grupa zagra w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie 16 listopada.

REKLAMA:


Na rozgrzewkę Para Bellum
Zanim na scenie wystąpi Muniek Staszczyk i jego muzyczni przyjaciele, atmosferę podgrzeje lokalna formacja Para Bellum. Muzycznie to nieoczywista, nieokiełznana mieszanka rock’n’rollowej energii, tekstowo - zawsze prosto w twarz bez owijania w bawełnę. Słowem - męskie granie podnoszące poziom testosteronu i adrenaliny. Repertuar zespołu pozbawiony jest coverów - wszystkie piosenki są autorskie. Zespół istnieje ponad 10 lat i podbił niejedno serce – ostatnio Roberta „Litzy” Friedricha z Luxtorpedy. Ich spotkanie zaowocowało nagraniem płyty.

Koncert T.LOVE 35 lat
Suport: Para Bellum
16 listopada 2017, godz. 19:00
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
bilety do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK, ul. Nadwodna 1

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

WOLNE BILETY NA KONCERT T-LOVE (, #IP d93fdd958b) Odpowiedz

Odsprzedam 3 bilety na koncert T-LOVE, miejsca siedzące blisko sceny 669 639 632

fan diskopola (, #IP fef1641f72) Odpowiedz

kedy wreśće zenon martyniak za gra anie ciongle jakes dugowłose ancyhrysty co niemajom Boga w sercu