Ciekawe tematy

Rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i grzywna – to kara dla Jarosława T., który zaczepiał dzieci w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i grzywna – to kara dla Jarosława T., który zaczepiał dzieci w Garwolinie

Jarosław T. który zaczepiał dzieci w Garwolinie w lipcu 2016 r. i styczniu 2017 r., 6 września 2017r. usłyszał wyrok. Rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywna i zakaz zbliżania się do placówek oświatowych, w których przebywają małoletni, to kara jaką oskarżony usłyszał za obnażanie się przed dziećmi.

Jarosław T. po tym jak zaczepił dzieci w styczniu 2017r. trafił do aresztu, ale został z niego po kilku dniach wpuszczony, co wywołało burzę w portalach społecznościowych. Negatywne zdanie na ten temat wyrażali internauci z całej Polski. Jeden z internautów upublicznił w sieci wizerunek i dane Jarosława T.

22 maja 2017 roku prokurator rejonowy w Garwolinie skierował przeciwko Jarosławowi T. akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Garwolinie II Wydział Karny. Portalowi Kuriergarwolinski.pl udało się ustalić, że Jarosław T. zaczepiał dzieci nie tylko w styczniu tego roku w rejonie cmentarza w Garwolinie, ale i w lipcu 2016 r. w rejonie Szpitala Powiatowego.

REKLAMA:


- Oskarżonemu zarzucono dwa czyny z art. 200§4 k.k. a w tym, że: w dniu 25 stycznia 2017r. w Garwolinie, w celu zaspokojenia seksualnego jadąc rowerem zatrzymał dwoje małoletnich dzieci i proponował wykonanie czynności seksualnej na ich oczach wydając przy tym rożne odgłosy, wystawił język i poruszał nim wykonując nieprzyzwoite gesty,i że w miesiącu lipcu 2016r. w rejonie Szpitala Powiatowego w Garwolinie w celu zaspokojenia seksualnego prezentował małoletnim wykonanie czynności seksualnej poprzez wystawienie swojego penisa i onanizowanie się, wydając jednocześnie odgłosy sapania – poinformował nas w czerwcu 2017r. Waldemar Szostek, prezes Sądu Rejonowego w Garwolinie.

6 września w sprawie przeciwko Jarosławowi T. zapadł wyrok. Zostały uznany winnym w obu przypadkach. Jarosław T. został skazany na rok ograniczenia wolności w zawieszeniu na 3 lata, dozór kuratora, grzywnę 3000 zł, obowiązek powstrzymania się od używania alkoholu, obowiązek psychoterapii i zakaz przebywania w pobliżu placówek oświatowych, gdzie gromadzą się małoletni. Jarosław T. ma też obowiązek powstrzymania się od zbliżania do pokrzywdzonych.


Autor: Adrian Stoń

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

uwaga (, #IP 6fc7d92f28) Odpowiedz

czego nie pokazecie twarzy tego typa

Gosc (, #IP 1604dcc0a0) Odpowiedz

Prawo ustalają patologiczni posłowie i sędziowie tak żeby im nie morzna było się dobrać do dupy gdy narobia przekretuw reforma jest dawno potrzebna i powrót do prawa karnego za tzw.komuny z przywruceniem kary śmierci włącznie

szkoda słów (, #IP 71f75caddf) Odpowiedz

Jeżeli za takie zachowanie dostaje się zawiasy, to ja jestem za reformą sądownictwa.

popieram (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

Zdecydowanie reforma- popieram