Sport

Wisła Podwierzbie liderem po I kolejce GLH

Dodano:
garwolin - Wisła Podwierzbie liderem po I kolejce GLH

W niedzielę 26 listopada na hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej została rozegrana I kolejka GLH. Liderem została Wisła Podwierzbie, która rozgromiła Niewykorzystane Talenty 11:4.

KWS Żabczyńscy-Weekend Łaskarzew 5:11
Weekend przystąpił do meczu w mocno osłabionym składzie. Pomimo to zdecydowanie wygrał ten mecz, choć początkowo to Żabczyńscy prowadzili 2:0. Pięcioma bramkami popisał się Piotr Szczypek.

Kisiel Team - Motor Leokadia 10:4
Obrońca tytułu Kisiel Team udowodnił tym meczem, że kolejny raz zawalczy o tytuł mistrzowski. Przez całe spotkanie piłkarze Kisiel Team kontrolowali mecz i nawet przez moment ich zwycięstwo nie było zagrożone. Motor jednak ma duży potencjał, co na pewno przełoży się na następne mecze.

Return Husaria-FC Ursus 8:7
Ten mecz to takie małe derby Gminy Maciejowice. Jak widać emocji nie brakowało. Debiutujący Ursus słabo zaczął to spotkanie ale z minuty na minutę grał coraz lepiej i niewiele zabrakło, aby ograć bardziej doświadczonego rywala.

FC Hollywood-Baldaccini 6:3
To był niekwestionowany hit kolejki. Hollywood przystąpił do ligi jako debiutant, ale skład tej drużyny pokazuje, że będzie to jeden z głównych faworytów do zdobycia tytułu, co potwierdził właśnie ten mecz. Trzy szybko zdobyte bramki ustawiły całe spotkanie. Ozdobę meczu były piękne bramki Filipa Gaca (Hollywood) i Grzegorza Koryckiego (Baldaccini).

Wisła Podwierzbie-Niewykorzystane Talenty 11:4
Wiślacy mimo wielu braków kadrowych świetnie poradzili sobie z rywalem. Skład drużyny z Podwierzbia nieco się zmienił w porównaniu z poprzednimi latami i ewidentnie widać ożywienie gry tej ekipy. Niewykorzystane talenty na pewno jeszcze pokażą na co je stać.

mat. pras. opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.