Sport

Kisiel Team na czele tabeli po II kolejce GLH

Dodano:
garwolin - Kisiel Team na czele tabeli po II kolejce GLH

Na czele tabeli GLH znalazł się Kisiel Team. Dotychczasowy lider Wisła Podwierzbie, przegrał z Weekendem Łaskarzew 1:6.

Return Husaria - Zeller Plastik Garwolin 5:10
Młodzież z Returnu postawiła dość ciężkie warunki faworyzowanemu rywalowi. Husarze nawet prowadzili, ale z czasem to Zeller przejmował inicjatywę. Świetne zawody w wykonaniu Krystiana Parzyszka pozwoliły ustrzelić mu aż sześć bramek.

Motor Leokadia-FC Ursus 7:4
Najciekawsze spotkanie II kolejki. Rywale zacięcie walczyli o jak najlepszy wynik. O wyniku zadecydowało większe doświadczenie "Motorów" z tej hali. Ursus musi poczekać jeszcze na swoje pierwsze punkty.

Niewykorzystane Talenty - Kisiel Team 4:12

Pierwsza połowa, zakończona rezultatem 2:3, zapowiadała bardzo ciekawy pojedynek. Jednakże po przerwie Kisiel zdominował grę. Strzelili aż 9 bramek przy zaledwie dwóch bramkach rywali. W Talentach drzemie na pewno dużo większy potencjał niż pokazują to wyniki.

KWS Żabczyńscy - Baldaccini 0:11
Żabczyńscy bez swojego kapitana Piotra Długosza nie byli tą samą ekipą. Baldaccini, najwyraźniej podrażnione ostatnią porażką z Zellerem, zdominowało ten mecz, nie dając rywalowi zdobyć choćby jednej bramki. Sami ustrzelili dwucyfrówkę.

Wisła Podwierzbie-Weekend Łaskarzew 1:6
Ten mecz miał być hitem II kolejki. Dotychczasowy lider z Podwierzbia nie był w stanie tego dnia postraszyć ekipy z Łaskarzewa. To Weekend prowadził grę, a świetne zawody w bramce rozegrał Mateusz Mikulski. Wisła mimo porażki na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.