Sport

Kisiel Team na czele tabeli po II kolejce GLH

Dodano:
garwolin - Kisiel Team na czele tabeli po II kolejce GLH

Na czele tabeli GLH znalazł się Kisiel Team. Dotychczasowy lider Wisła Podwierzbie, przegrał z Weekendem Łaskarzew 1:6.

Return Husaria - Zeller Plastik Garwolin 5:10
Młodzież z Returnu postawiła dość ciężkie warunki faworyzowanemu rywalowi. Husarze nawet prowadzili, ale z czasem to Zeller przejmował inicjatywę. Świetne zawody w wykonaniu Krystiana Parzyszka pozwoliły ustrzelić mu aż sześć bramek.

Motor Leokadia-FC Ursus 7:4
Najciekawsze spotkanie II kolejki. Rywale zacięcie walczyli o jak najlepszy wynik. O wyniku zadecydowało większe doświadczenie "Motorów" z tej hali. Ursus musi poczekać jeszcze na swoje pierwsze punkty.

REKLAMA:


Niewykorzystane Talenty - Kisiel Team 4:12

Pierwsza połowa, zakończona rezultatem 2:3, zapowiadała bardzo ciekawy pojedynek. Jednakże po przerwie Kisiel zdominował grę. Strzelili aż 9 bramek przy zaledwie dwóch bramkach rywali. W Talentach drzemie na pewno dużo większy potencjał niż pokazują to wyniki.

KWS Żabczyńscy - Baldaccini 0:11
Żabczyńscy bez swojego kapitana Piotra Długosza nie byli tą samą ekipą. Baldaccini, najwyraźniej podrażnione ostatnią porażką z Zellerem, zdominowało ten mecz, nie dając rywalowi zdobyć choćby jednej bramki. Sami ustrzelili dwucyfrówkę.

Wisła Podwierzbie-Weekend Łaskarzew 1:6
Ten mecz miał być hitem II kolejki. Dotychczasowy lider z Podwierzbia nie był w stanie tego dnia postraszyć ekipy z Łaskarzewa. To Weekend prowadził grę, a świetne zawody w bramce rozegrał Mateusz Mikulski. Wisła mimo porażki na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.


Autor: Adrian Stoń

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 100

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.