Rozrywka

„Jej wartość przewyższa perły” - spotkanie dla kobiet w dworku w Miętnem

Dodano:
garwolin - „Jej wartość przewyższa perły” - spotkanie dla kobiet w dworku w Miętnem

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół wsi Miętne i Fundacją „Tętniące Życiem” zapraszają Urzekające na dzień poświęcony Kobiecości. Dzień Kobiet pod tytułem „Jej wartość przewyższa perły” (Prz 31,10) odbędzie się 3 marca w Dworku w Miętnem. Będzie to dzień samych przyjemności, spotkań, warsztatów, odkrywania siebie.

- Na przełomie września i października 2017 r. udało nam się spotkać w dużym gronie Pań z całego powiatu garwolińskiego na warsztatach „Być Urzekającą” prowadzonych przez fundację „Kurs na Miłość”. Były to warsztaty pomagające odkryć nam nasze wewnętrzne piękno mimo doświadczeń życia, zranień i nie zawsze uświadomionej i odkrytej kobiecości. W nawiązaniu do święta kobiet chcemy ten dzień poświecić drugiej stronie kobiecości – naszemu zewnętrznemu pięknu. Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjęło się obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia, święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia. Teraz też dajemy panom taką możliwość -  jeden dzień, 3 marca, mogą poświęcić na zajęcie się domem i dziećmi, aby panie mogły poświęcić czas tego dnia tylko sobie – informują organizatorzy.

Dzień Kobiet tylko dla kobiet rozpoczynamy o godzinie 10.30 koniec przewidziany jest ok godz. 20.00-21.00

W programie min.: warsztat psychologiczny „Radość z kobiecej seksualności”, który poprowadzi Anna Wcisło – psycholog z Fundacji Tętniące Życiem, spotkanie i konsultacje z dietetykiem mgr inż. Agnieszką Pacyk ze ZdroweGarwo połączone z degustacją, spotkanie i warsztaty z wizażystką Agnieszką Kwiatkowską, sesja zdjęciowa na czerwonym dywanie z Anną Gołębiewską. Oprócz tego mnóstwo innych atrakcji i niespodzianek.

Chętne Panie prosimy o zabranie ze sobią kosmetyków, które używają na co dzień, stojące lusterko, ubrania różnego rodzaju i dodatki (na spotkanie z wizażystką) suknię/eleganckie ubranie i szpilki na sesję zdjęciową. Mile widziane zabranie ze sobą coś słodkiego do kawy.

REKLAMA:


Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt uczestnictwa 50 zł od osoby.
Obowiązują zgłoszenia pod nr tel. 503 695 124 do 1 marca.

Anna Wcisło - psycholog, studentka seksuologii klinicznej, terapeuta na co dzień praktykujący w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie. Pasjonatka samorozwoju i pogłębiania samoświadomości w różnych obszarach w tym w zakresie seksualnosci.

Agnieszka Pacyk – firmie ZdroweGarwo dba o to, aby każdy posiłek był odpowiednio zbilansowany, lekkostrawny, a przy tym dodawał energii, mama dwójki małych dzieci, propagująca poprzez własny przykład prawidłowe odżywianie najmłodszych. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego.

Agnieszka Kwiatkowska - wizażem zajmuje się od kilkunastu lat. Uczy również tej sztuki początkujące wizażystki. Wykonuje makijaże do licznych sesji zdjęciowych, reklam, eventów, wideoklipów, filmu, do pokazów mody. Współpracuje również z klientami indywidualnie: przygotowuje panie do ważniejszych wyjść w ciągu roku oraz dba o ich kompletny wizerunek w dniu ślubu. Jest również wizażystką portalu DAMOSFERA, w którym prowadzi własną rubrykę "Spotkania z makijażem". Specjalizuje się również w makijażu artystycznym - głównie biżuteryjnym.

Anna Gołębiewska – fotograf, właścicielka atelier fotograficznego MagiczneChwile.pl, z natury optymistka, która na patrzy na świat nie przez różowe okulary, ale przez obiektyw, który stał się jej trzecim okiem.


Autor: pckip

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.