Sport

Siatkarze z Ogólniaka wicemistrzami regionu

Dodano:
garwolin - Siatkarze z Ogólniaka wicemistrzami regionu

We wtorek 10 kwietnia, na hali miejskiej w Garwolinie odbył się finał mistrzostw regionu w piłce siatkowej chłopców. Gospodarzem turnieju finałowego byli siatkarze z Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie. Oprócz gospodarzy w zawodach brali udział siatkarze z ZSP 2 w Garwolinie, ZSP 1 w Siedlcach, oraz drużyna z ZSZ 2 z Mińska Mazowieckiego.

W pierwszym półfinale zmierzyli się siatkarze z LO Garwolin i ZSP 2 Garwolin, po zaciętym pięciosetowym spotkaniu lepsi okazali się siatkarze z liceum wygrywając całe spotkanie 3:2. W drugim półfinale spotkały się drużyny z Siedlec i Mińska. Siedlczanie nie dali żadnych szans siatkarzom z Mińska pokonując ich gładko 3:0.

W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się podopieczni Wojciecha Kaczyńskiego z ZSP 2 Garwolin pokonując zespół z Mińska Mazowieckiego 3:2.

W meczu o pierwsze miejsce spotkały się drużyny z LO Garwolin i ZSP 1 Siedlce.

Niestety siatkarze Andrzeja Frąckiewicza musieli uznać wyższość zawodników z Siedlec, przegrywając spotkanie 0:3.

Mimo porażki siatkarze z Długiej w składzie: Patryk Tracz, Krystian Mikulski, Adrian Krupop, Dominik Karczmarczyk, Bartłomiej Mikulski, Bartosz Kondej, Aleksander Winiarek, Dawid Soszka, Maciej Lis, Bartłomiej Kobus, Łukasz Duchniak, odnieśli bardzo duży sukces zdobywając wicemistrzostwo regionu.

Dziękujemy  zawodnikom i gratulujemy sukcesu.

AF, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.