Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 22-04-2018r.

Dodano:

16 kwietnia

Stoczek
Policjanci z WRD, zatrzymali L. Ż., lat 40 zam. pow. Garwolin, która kierowała samochodem marki Daewoo, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,02 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

17 kwietnia

Garwolin, godz. 22.00
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 33-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Mitsubishi, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce która poruszała się prawidłowo po ścieżce rowerowej. 64-letnia kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

18 kwietnia

Garwolin ul. Lubelska/Słowackiego, godz. 10:06
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu udział brał samochód osobowy marki Peugeot, którym kierowała 40-letnia kobieta jadąca w kierunku Garwolina dokonująca manewru skrętu w lewo w ul. Słowackiego oraz samochód audi, którego 34-letni kierowca jechał w kierunku m. Mierżączka i omijał pojazd poprzedzający dokonujący manewru skrętu w lewo. W zdarzeniu został uszkodzony pojazd maki Chevrolet stojący na ul. Słowackiego, którego kierująca oczekiwała aby włączyć się do ruchu w ul. Lubelską. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Nikt z uczestników nie doznał obrażeń ciała. Do szpitala trafiła kierująca peugeotem, która znajdowała się w zaawansowanej ciąży. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Trąbki, godz. 21.17
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dwóch sprawców Tomasz D. lat 33 i Kamil J. lat 30 wtargnęło do domu Adriana G. lat 27, gdzie zadając uderzenia metalową rurką po głowie i całym ciele spowodowali u niego obrażenia wielonarządowe. W wyniku doznanych obrażeń poszkodowany został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Adrian G. broniąc się przed napastnikami zadał nożem ciosy Kamilowi J. lat 30, który doznał 4 ran, gdzie następnie trafił do szpitala. Tomasz D., lat 33 nie doznał w wyniku zdarzania żadnych obrażeń, w czasie zdarzenia posiadał w wydychanym powietrzu 3,71 promila alkoholu. 33-latek trafił do policyjnego aresztu, a 30-latka w szpitalu pilnowali policjanci. 21 kwietnia 2018r. sprawcom przedstawiono zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego się przyznali.  Prokuratura Rejonowa w Garwolinie zastosowała wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policyjnych i zakazów zbliżania się do pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


20 kwietnia


Kochów
Z 19 na 20 kwietnia nieznany sprawca z rejonu rzeki Wisła dokonał kradzieży łódki z tworzywa sztucznego koloru brązowego. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

Miastków Kościelny
Policjanci z WRD, zatrzymali S.P., lat 46 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,32 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

21 kwietnia

Kownacica
Policjanci z PP Sobolew, zatrzymali Ł.K., lat 35 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Skoda, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,17 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

22 kwietnia

Wilga
Policjanci z WRD, zatrzymali M.U., lat 21 zam. pow. Piaseczno, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,58 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 247 interwencji.

autor: Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.