Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej

Interwencje do dnia 29-04-2018r.

Dodano:


23 kwietnia

Kownacica

Policjanci z PP Sobolew zatrzymali P. P., lat 32 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzania pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Trąbki

Policjanci z PP Pilawa zatrzymali P.M., lat 26 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie po użyciu  - wynoszącym 0,45 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa..

Oblin
G.Z., lat 52 zam. pow. Garwolin kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,33 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, wjeżdżając w ogrodzenie prywatnej posesji. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

25 kwietnia

Garwolin

Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali F.M., lat 24 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu - wynoszącym 0,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Życzyn
Policjanci z PP Trojanów zatrzymali A.Ć., lat 57 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Kia, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Łaskarzew
Policjanci z PP Łaskarzew podczas kontroli drogowej pojazdu marki Ford Focus u 32-letniego mężczyzny ujawnili 12 woreczków foliowych z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna oświadczył policjantom, że w dniu zatrzymania zażywał amfetaminę i kierował pojazdem. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

27 kwietnia

REKLAMA:


Garwolin

Policjanci z KPP Garwolin zatrzymali D.U. lat 36 zam. pow. Garwolin, który posiadał przy sobie 4 woreczki strunowe z zawartością substancji psychoaktywnych . Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin

28 kwietnia

Nowy Żabieniec

Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali D.G., lat 16 zam. pow. Garwolin, który kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,55 mg/dm3  alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Łaskarzew, ul. Warszawska
Policjanci z PP Sobolew, zatrzymali P.M., lat 28 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem m-ki Audi pomimo obowiązującego go zakazu sądowego.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali K.O., lat 31 i R.M. lat 36 zam. pow. Garwolin, którzy posiadał przy sobie 4 woreczki strunowe z zawartością substancji psychoaktywnych . Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin

Zakącie
NN sprawcy po uprzednim demontażu dokonali kradzieży blachy aluminiowej na szkodę T.Z zam..pow. Garwolin.

Łaskarzew
NN sprawcy po uprzednim wyłamaniu okna dostali się do wnętrza nowo budowanego domu, skąd zabrali elementy instalacji elektrycznej oraz inne przedmioty na szkodę I.W. zam. pow. Garwolin

29 kwietnia

Garwolin ul. Trakt Lwowski

Policjanci WRD zatrzymali M.S., lat 27 zam. Lublin, który kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,14 mg/dm3 alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 277 interwencji.

autor: Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.