Wiadomości

Ruszyło przyjmowanie wniosków na staż

Dodano:

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od jakiegoś czasu bezskutecznie starają się o podjęcie pracy z pomocą Powiatowego Urzędu Pracy.

Od 1 marca można składać wnioski o organizację staży dla osób bezrobotnych. Jeśli taki wniosek złożymy przed 15 marca, to na staż możemy być skierowani już od początku kwietnia. Natomiast jeżeli wniosek złożymy po upływie połowy marca to pracę możemy rozpocząć dopiero od maja. Warto spieszyć się też z innego powodu - wnioski przyjmowane będą bowiem tylko do wyczerpania środków.

REKLAMA:


Każdy, kto chce wypełnić wniosek o staż, odpowiedni druk może znaleźć na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie: www.pup.garwolin.pl.

Pojawiła się jednak jedna niekorzystna zmiana dla stażystów. W 2011 roku koszty dojazdów na staże zorganizowane ze środków Funduszu Pracy nie będą już refundowane. Co więcej, dotyczy to także umów zawartych w 2010 roku.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

STAZ (, #IP ed84782b3d) Odpowiedz

Dajcie prace ludziom , nie staze . Zeby funkcjonowac w tym kraju rodzina ktora ma 2 dzieci powinna zarabiac 5 tys . zl . Podobno jest lepiej,

WNIOSEK NA STAŻ (, #IP fedeb2cd34) Odpowiedz

starz (, #IP 3b6b4d0c6b) Odpowiedz

tu nie chodzi o prace trz eba pracowac tu chodzi o to ze urzad starze daje po znajomosci i to po 3 razy a noeemu cieszko sie zalapac

staż:do wszystkich malkontentów (, #IP 228d69914c) Odpowiedz

Malkontenci-wszyscy ci którzy narzekacie na warunki stażu-nie zapominajcie ,że za prace na stażu dostajecie wynagrodzenie- nierzadko jeszcze dodatkowe od pracodawcy, a za siedzenie nikt nie płaci. Ja miałam kilku stażystów, ci bardziej rozgarnięci i pracowici pracują w mojej firmie do dziś, a ci którzy chcieli się tylko prześliznąć dostali podziękowanie i bardzo dobrą opinie!! Staż to naprawdę nie jest głupi pomysł i proponuję stażystom potraktowac to zdarzenie jako naprawdę lekcję życia. Powodzenia

(, #IP 4c81bf792e) Odpowiedz

ja już byłam na takim stażu dziękuję bardzo, to miało być przyuczenie do zawodu a harowałam jak bury osioł z pozdrowieniami dla wszystkich którzy teraz harują tak jak i ja wtedy ;)

staz (, #IP a5a37ebc01) Odpowiedz

to prawda staz daj e sie po znajomosci po 3 razy

Jaki staż? W hurtowni ziemniaków? W urzędzie? Gdzie? (, #IP 59978ac5ed) Odpowiedz