Wiadomości

Wypadek w Górkach. Trzy osoby w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w Górkach. Trzy osoby w szpitalu

Na skrzyżowaniu w miejscowości Górki około godziny 17.30 doszło do wypadku drogowego. Sześciu rannych przetransportowano do szpitala.

Dziś w późnych godzinach popołudniowych w miejscowości Górki w gminie Garwolin, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Seat i Opel. Jeden z samochodów po staranowaniu ogrodzenia zatrzymał się w ogródku jednej z posesji. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło - jak donosi nam czytelnik - sześciu rannych.

REKLAMA:


- Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, iż 33-kierowca Seata prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 41-letnieku kierowcy Opla, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Do szpitala trafiły trzy osoby: 63-letnia pasażerka Opla oraz 14 i 16-letni pasażerowie Seata. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. - informuje rzecznik prasowy KPP Garwolin, Leszek Wielgosz.
Dziękujemy panu Mikołajowi za informacje i zdjęcia.


Autor: Marlena Rosłaniec

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 8949a17a8d) Odpowiedz

tam odrazu naćpani, na tym skrzyżowaniu nie ma dobrej widoczności i tyle!!!! może powinno siępomyśleć nad jakimiś zmianami. ale aż tylu rannych... wrócą od zdrowia?

Wypadek (, #IP 746bf5895a) Odpowiedz

Wroca wroca 14 latek juz jest w domu 16 latek jeszcze w szpitalu w Garwolinie na obserwacji ale niedlugo powinien wrocic. Wypadek moze i wygladal groznie ale tak naprawde nic nikomu sie nie stalo powazniejszego.

słyszałem (, #IP 62e6dba509) Odpowiedz

że ostatnie 2 osoby poważnie ranne w wypadku powinny jutro wyjść ze szpitala.

coś szypko wypisujom z tego szpitala (, #IP b25131ae8f) Odpowiedz

jak bendom w szpitalu (, #IP a51c8f85ef) Odpowiedz

to mogom do zdrowia nie wrucić

zamknąć się. (, #IP 62e6dba509) Odpowiedz

przecież wyraźnie jest napisane, że byli trzeźwi. a to skrzyżowanie jest tak ch***we, że nic nie widać. płot wysoki wszystko zasłania. jeszcze ten seat jak wjechał na skrzyzowanie bez żadnego zatrzymania to ja dziękuję.. i nie prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa, tylko z pełną prędkością po prostu przeciął to skrzyżowanie.

(, #IP d839d0faf7) Odpowiedz

8 osób rannych

wypadek (, #IP 66d7dbf4dd) Odpowiedz

O to polscy kierowcy!!!Jeżdżą naćpani albo nachlani a potem dochodzi do takich zdarzeń!

(, #IP dab605a551) Odpowiedz

Patryś?a ty co tam robisz?

kierowca (, #IP 9b41da6e62) Odpowiedz

ksiąc jadący seatem powiekrzał grono aniołów

pisze się (, #IP 2e6ed502cd) Odpowiedz

powienkrzau

wypadek w Górkach (, #IP cb101bcbba) Odpowiedz

Na skrzyżowaniu w Górkach widoczność jest bardzo zła.Może w końcu odpowiednie władze zainteresują się tym problemem zanim dojdzie do następnego wypadku.