Wiadomości

PKS Garwolin: Nowy rozkład jazdy i kasy otwarte 1 września

Dodano:
garwolin - PKS Garwolin: Nowy rozkład jazdy i kasy otwarte 1 września

Od jutra zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy autobusów PKS Garwolin. Sprawdź, jak kursować będą autobusy już od soboty.

Zmianie ulegnie dotychczas obowiązujący wakacyjny rozkład jazdy garwolińskiego przewoźnika. 1 września zaktualizowany będzie rozkład dostępny na stronie internetowej pks.garwolin.pl

Jutro, 1 września, otwarte zostaną również kasy na dworcu PKS. Bilety można wtedy kupić w godzinach 9-14. O korzystanie z kas proszeni są w szczególności ci pasażerowie, którzy chcą zakupić bilety miesięczne.

REKLAMA:Autor: Monika Świetlinska

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kierowcy!!! (, #IP 55542237e2) Odpowiedz

Opamiętajcie się,bo żenadą jest zachowanie jednego z Was, które miało miejsce jakiś czas temu, a mianowicie przy wysiadce dostałam porządny ochrzan, za to że kierowca musi się zatrzymać przeze mnie bo rzekomo powinnam jechać autobusem który był 5 min. wcześniej. A tak się złożyło że na wcześniejszy nie zdążyłam. PS; zatrzymywanie się na przystankach to jest Wasza praca!

Do MM (, #IP 74b1afad7b) Odpowiedz

Trzeba dodać że to starosta Woź..ak zapisał do Pisu Pana W. i wydawał pozwolenia na przejazdy przed kursami pks, działając na szkodę starostwa i całego powiatu. Dziękujemy Panie p.ośle.

Ale tu dużo prawdy! Żenada (, #IP f2008313b0) Odpowiedz

Czy starosta powiatu garwolińskiego może wydać pozwolenie na kursowanie busa, którego bieg rozpoczyna się na terenie powiatu łukowskiego?

nom (, #IP 59178992db) Odpowiedz

znam tylko jednego kierowcę, który jest miły, da się z nim porozmawiać itd. a reszta to aż żal wspominać. Paniusie w kasie krzykliwe, na pół głuche niektóre i nie miłe.

MM (, #IP 748aa41c1c) Odpowiedz

Jak mają PKS-y być rentowne jak przed każdym autobusem PKS, 5 minut wcześniej jedzie autobus Wołoszki???? A w dużym autobusie PKS-u jadą 2,3 osoby. Co Pan na to Panie Kozioł???

. (, #IP 875eb760da) Odpowiedz

ta niekrzykliwa... Wszystkie tam sa takie mile jakby za kare tam siedzialy... a jak sie o cos zapytasz to wrzeszcza nie mowia... zreszta to samo z kierowcami. Mili jak bol zeba... wielka laske robia ze pracuja i woża pasażerów

Panie z okienka i kierowcy (, #IP ef056bb1aa) Odpowiedz

Dlatego jak mam możliwość wybieram tanie busy z Pilawy lub pana Wołoszkę tam kierowcy są zawsze uprzejmi. Współczuję tym co muszą zasuwać PKSami.

kasa (, #IP da94e22ddc) Odpowiedz

Miła i nie krzykliwa.

(, #IP 6317dac14d) Odpowiedz

A jak chcesz kupic miesieczny to jedna kasa czynna i niemila pani w okienku!

kasy i firaneczki jak za komuny (, #IP bc3ec4e433) Odpowiedz