Wiadomości

Garwolin: Czy prokurator popełnił samobójstwo?

Dodano:
garwolin - Garwolin: Czy prokurator popełnił samobójstwo?

M.in. Onet.pl informuje o tragedii, jaka wydarzyła się dzisiaj w Garwolinie. Jak podaje Polskie Radio, prokurator Marek A. z Prokuratury Generalnej został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu – dowiadujemy się z portalu.

- Wszystko wskazuje na to, że samobójstwo było przyczyną zgonu 58-letniego Marka A. - czytamy na portalu Onet.pl

Jak podają ogólnopolskie media, zwłoki prokuratora Prokuratury Generalnej zostały znalezione dzisiejszego ranka. Czy mężczyzna odebrał sobie życie we własnym domu w Garwolinie? Informacyjnej Agencji Radiowej rzecznik Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Krystyna Gołąbek podała, że czynności podjęte na miejscu zdarzenia potwierdzają, iż mężczyzna targnął się na własne życie.

REKLAMA:Rzecznik siedleckiej prokuratury zaznacza, że oględziny przeprowadzone w mieszkaniu prokuratora, gdzie doszło do zdarzenia, jak również oględziny jego zwłok wskazują, iż śmierć była rezultatem aktu samobójczego.

Okoliczności śmierci Marka A. bada Prokuratura Rejonowa w Garwolinie. Wiadomo również, że mężczyzna zostawił list pożegnalny. Od dawna miał problemy zdrowotne. Jutro przeprowadzona zostanie sekcja zwłok prokuratora.

- Prokurator Marek A. w Prokuraturze Generalnej był zastępcą dyrektora Departamentu Postępowania Sądowego. Pracują tam prokuratorzy występujący przed Sądem Najwyższym w sprawach, w których środki odwoławcze wnosi Prokurator Generalny – dodaje portal Onet.pl

Źródło: Onet.pl


Autor: opr. Monika Świetlińska

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.