dodano 2013-01-16, 21:06
Łaskarzew: Kolędy i pastorałki w wykonaniu Eleni


W niedzielę Łaskarzew gościł jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Kolędy i pastorałki dla mieszkańców miasta, gminy i powiatu w towarzystwie najbardziej uzdolnionych muzycznie młodych artystów wykonała Eleni.


Helena Dzoka znana jako Eleni wystąpiła przed łaskarzewską publicznością w ostatnią niedzielę. Zamiast Mszy św. o godzinie 17 odbył się w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego wzruszający koncert kolęd i pastorałek. A dla zgromadzonych śpiewała nie tylko Eleni. Artystka zaprosiła do wspólnego śpiewania najmłodsze osoby spośród publiczności.

Piosenkarka wykonała podczas koncertu polskie kolędy, a otoczone wokół niej dzieci pomagały chętnie włączyły się do śpiewu. A tego dnia miały okazje do zaprezentowania swoich wokalnych umiejętności bardzo szerokiej widowni. Kościół odwiedzili nie tylko mieszkańcy Łaskarzewa, ale całego powiatu. Niemal dwie godziny trwał koncert, który zgromadzeni nagrodzili gromkimi brawami na stojąco.


REKLAMA:Wśród publiczności znaleźli się posłowie i lokalne władze. To oni na zakończenie spotkania z kolędą wręczyli piosenkarce kwiaty. Eleni wzruszona miłym gestem i ciepłymi słowami zapewniła, że z chęcią przyjedzie do Łaskarzewa kolejny raz. Koncert uwieńczyło wspólne odśpiewanie „Barki”. 


Źródło i zdjęcia: miasto.laskarzew.pl


Autor: Monika Świetlińska
Odwiedź nas na facebooku

Galeria [23]
Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.    Pozostałe wiadomości:
    więcej tematów

    Archiwum

    Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
    © Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego