Wiadomości

Zablokowana trasa nr 17. Osobówka uderzyła w busa

Dodano:
garwolin - Zablokowana trasa nr 17. Osobówka uderzyła w busa

Kilkanaście minut temu doszło do wypadku na krajowej 17. Na wysokości 34 km trasy. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Jak udało nas się ustalić kilkanaście minut temu doszło do wypadku na trasie krajowej nr 17. W wypadku uczestniczyły dwa samochody Opel Astra i Opel Movano. Informacje potwierdza rzecznik prasowy PSP Garwolin, brygadier Janusz Majek - Strażacy uwolnili z samochodu kierowce Opla Astry. Na miejscu pojawiły się dwie karetki pogotowia, które udzieliły rannym pomocy.

Do zdarzenia doszło między miejscowościami Gocław i Puznówka.

Uwaga kierowcy! Trasa numer 17 jest zablokowana. Wybierając się w podróż w stronę Warszawy należy uwzględnić objazd.

REKLAMA:AKTUALIZACJA, godz. 14.10

- O godzinie 13.25 Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie została powiadomiona o zdarzeniu drogowym na trasie nr 17 w miejscowości Gocław. Ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący Oplem Astrą jadący od strony Lublina z niewyjaśnionych do tej chwili przyczyn wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem-busem Opel Movano. Samochody znalazły się w rowie- powiedział nam p.o. rzecznika prasowego KPP Garwolin st. asp. Marek Osiński.

Mężczyźni jechali sami. Kierujący busem był trzeźwy.

AKTUALIZACJA, godz. 14.38

Stan kierowcy Astry był na tyle poważny, że z miejsca zdarzenia przed kilkoma minutami zabrało go pogotowie lotnicze.


Autor: Redakcja

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

WYPADEK DROGOWY PUZNÓWKA GOCŁAW (, #IP af69e76218) Odpowiedz

CIEKAWE JAK BYŚCIE PRACY NIE MIELI TO CO BYŚCIE ROBILI

WYPADEK DROGOWY PUZNÓWKA GOCŁAW (, #IP af69e76218) Odpowiedz

NIE NORMALNI

WYPADEK DROGOWY PUZNÓWKA GOCŁAW (, #IP af69e76218) Odpowiedz

NIE GADAJCIE GŁUPOT ŻE PRZEZ JAGODZIARZY.PRAWDA JEST TAKA ŻE ASTRA JADĄCA OD GARWOLINA WYSZŁA NA CZOŁOWE BUSOWI.

(, #IP af69e76218) Odpowiedz

NIE GADAJCIE GŁUPOT ŻE WYPADEK PRZEZ JAGODZIARZY.PRAWDA JEST TAKA ŻE ASTRA JADĄCA OD GARWOLINA WYSZŁA NA CZOŁOWE BUSOWI JADĄCEMU OD WARSZAWY

zepsuli (, #IP edaa59bab5) Odpowiedz

Zepsuli mi handel.

(, #IP c2325f08b6) Odpowiedz

jak dobrze, że nie było na poboczu żadnych handlarzy grzybami czy jagodami..bo to dla nich by się najgorzej skończyło

ta.. (, #IP 52335ecec3) Odpowiedz

tak.. dobrze ze nie było. cały wypadek to wlasnie przez tych grzybiarzy, bo koleś się zatrzymał kupić grzyby i astra odbiła gwałtownie w lewo. ;/ powinni ich wygnać stąd.

ta.. (2013-07-29) (, #IP af69e76218) Odpowiedz

nie masz rozumu, najlepiej na jagodziarzy złożyć

(, #IP af69e76218) Odpowiedz

NIE MASZ ROZUMU

WYPADEK DROGOWY PUZNÓWKA GOCŁAW (, #IP af69e76218) Odpowiedz

GDZIE MAJĄ ZAROBIĆ BEZROBOTNI?

(, #IP af69e76218) Odpowiedz

NIE GADAJ TAKICH GŁUPOT ŻE TEN WYPADEK PRZEZ JAGODZIARZY CZY GRZYBIARZY. PRAWDA JEST TAKA ŻE ASTRĄ JADĄCĄ OD GARWOLINA WYSZEDŁ NA CZOŁOWE BUSOWI JADĄCEMU OD WARSZAWY

(, #IP 09cb10635e) Odpowiedz

no sorry, ale skąd mam o tym wiedzieć? wiadomo, że nie powinno ich tam być, bo to niebezpieczne jak samochody się zatrzymują.. to mam nadzieje że pociagna do odpowiedzialności tego który się zatrzymał w taki sposób że astra musiała tak gwałtownie odbijać

.. (, #IP 67a19ca6c9) Odpowiedz

Dobrze też że akurat nie przechodziła tamtędy piesza kolumna i dobrze też że nie jest to miejsce migracji dzikich zwierząt np. łosi.Wyrazy współczucia dla poszkodowanych niech im się udaje wracać szybko do zdrowia.

Język polski (, #IP 67a19ca6c9) Odpowiedz

Pojawiły się dwie karetki które udzieliły pomocy - rozumiem że były płci żeńskiej i po przeszkoleniu niesienia pomocy przedmedycznej

Dziwny kraj (, #IP 3b546bd0c5) Odpowiedz

Cztery wozy strażackie do jednego wypadku i strażacy w większości stojący pod boczki lub z zaplecionymi rączętami.Oprawa wypadku drogowego .Kto do jasnej .... rządzi w tym bajzlu żeby skoordynować ilość straży .Przecież za darmo tam nie przyjechali wszystko kosztuje.

Kilka słów dla nie znających się w temacie. (, #IP 91d48622ac) Odpowiedz

Drogi Dziwny kraj jeśli nie znasz się na rzeczy to może się nie wypowiadaj, bo aż żal czytać takie komentarze, ale dla Ciebie się poświęcę i postaram się wyjaśnić kilka spraw. Dyspozytor w straży dostał zapewne zgłoszenie że zderzył się samochód osobowy z busem ( samochód osobowy - max. 5 os., bus - max. ?? od 1 - do 15.) razem możemy mieć bardzo dużo osób poszkodowanych. Do wypadku drogowego według procedur dysponowane są dwa zastępy ( gaśniczy i techniczny ze straży państwowej) razem to około 6 ratowników w tym: 2 kierowców, jeden dowódca i 3 strażaków którzy muszą zrobić całą robotę tzn: zabezpieczyć miejsce zdarzenia aby nic więcej się nie wydarzyło, przygotować w razie pożaru zabezpieczenie wodne no i zająć się poszkodowanymi. Aby wydobyć jednego poszkodowanego na deskę ortopedyczną potrzeba min. 4 ratowników - mówimy tu tylko o jednym poszkodowanym, a co z resztą?? Właśnie po to przyjechało na miejsce aż 4 zastępy, żeby móc efektywnie pomóc poszkodowanym. Mam nadzieję że trochę rozjaśniłem Ci całą sytuację. Pozdrawiam.

re (, #IP 08d7ebf26f) Odpowiedz

Dziękuję za fachowe wyjaśnienie sprawy .Słowa osoby znającej się przyjmuję zawsze z pokorą.Przepraszam za zbyt pochopne ocenienie sytuacji.

Widzu (, #IP ad9bc8a089) Odpowiedz

Dziwny to jesteś ty . Wypadkowi uległy dwa auta , dwa wozy zajmują się uwalnianiem rannych z uszkodzonych aut natomiast kolejne wozy prawdopodobnie wezwane były asekuracyjnie ponieważ do zdarzenia doszło na odcinku drogi przebiegającej przez las . Czy zadałeś sobie pytanie co by było gdyby doszło do zaprószenia ognia. Rozumu a może wyrozumiałości!!!

gdyby doszło do zapruszenia ognia wtedy by zadzwonili (, #IP a63ebffe01) Odpowiedz

po kolegów i by przyjechali. A potem sie dziwić gdzie sa pieniądze

bbb (, #IP a3a6d5ab33) Odpowiedz

Wyrozumiałości, bo to jest jeden z tych którym nic nigdy nie pasuje :)