Wiadomości

Z piłeczką radzą sobie jak z ogniem

Dodano:
garwolin - Z piłeczką radzą sobie jak z ogniem

Dziś na hali przy Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie odbyły się zawody strefowe w tenisie stołowym Państwowej Straży Pożarnej. W rywalizacji wzięło udział 20 mundurowych z pięciu komend.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie była dziś gospodarzem strefowych rozgrywek X Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym. W zaciętej walce wzięło udział 20 strażaków z Komend Powiatowych w Garwolinie, Radomiu, Lipsku, Zwoleniu oraz PSP Przysucha.

Po ponad trzech godzinach rozgrywek na czterech stołach tenisowych, wyłoniono najlepszych. Garwolińską komendę reprezentowali: Miron Nozorek, Krzysztof Wardal, Michał Rosłaniec oraz Marcin Wojda.

REKLAMA:Rozgrywki prowadzono systemem grupowym. Przy drugiej porażce zawodnik odpadał z rywalizacji.
AKTUALIZACJA

Do drugiego etapu rozgrywek czyli turnieju wojewódzkiego zakwalifikowało się ośmiu najlepszych zawodników:

Kaczmarczyk Grzegorz - KP PSP Lipsko,
Małecki Dominik - KP PSP Zwoleń,
Kaczkowski Rafał - KM PSP Radom,
Penkalski Grzegorz - KP PSP Przysucha,
Wardal Krzysztof - KP PSP Garwolin,
Goguła Ryszard - KM PSP Radom,
Filipek Piotr - KP PSP Zwoleń,
Bałtowski Piotr - KM PSP Radom.

Zawodnicy, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie bryg. Dariusza Sadkowskiego pamiątkowe dyplomy.


Autor: Marlena Rosłaniec

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 30

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.