Nagroda za znalezienie zwyrodnialca, który zabił psy

1 września pan Józef, poszedł nad staw, który znajduje się niedaleko domu. W płytkiej wodzie przy brzegu znalazł zakrwawione, martwe zwierzęta. Rany u sześciomiesięcznego bernardyna były tak głębokie, że wypłynęły mu wnętrzności. Drugi pies miał rany zadane ostrym narzędziem. Zwierzęta zginęły od ciosów siekierą i wideł. Psy należały do syna pana Józefa – Witolda. Policja poszukuje sprawców zabicia psów. Właściciele wyznaczyli nagrodę za znalezienie sprawcy mordu – 3 tys. zł.
Swoją przyszłość zwiążę z branżą fitness – rozmowa z Bartoszem Frelikiem

19 - letni uczeń ZSP im. Bohaterów Westerplatte nr. 1 w Garwolinie Bartosz Frelik w dniu 10 września zajął wysokie, szóste miejsce na zawodach sylwetkowych zorganizowanych w Warszawie na targach FIWE przez międzynarodową federację kulturystyczną IFBB. Mimo, że ten wynik można uznać za sukces Bartek bardzo świadomie i z pokorą podchodzi do tego co robi. Wie, że na prawdziwe sukcesy przyjdzie jeszcze czas. Swoją przyszłość chce związać właśnie z branżą fitness.
Od 1 stycznia wystarczy jeden przelew do ZUS

E-składka zacznie obowiązywać już od 1 stycznia 2018 roku. Przedsiębiorcy do tego czasu otrzymają nr rachunku bankowego, na który będą od nowego roku opłacać składki. Zamiast trzech albo czterech przelewów miesięcznie będą wysyłać tylko jeden.
Ruszyła III edycja akcji „Kup Pan szczotkę!” Fundacji Redemptoris Missio. Akcję wspierają też NieKANApowi z Garwolina

Grupa młodzieży NieKANApowi działająca przy parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie włączyła się w III edycję Akcji „Kup Pan Szczotkę” prowadzoną przez Fundację Redemptoris Missio z Poznania. W okresie od 11 września do 10 października 2017 roku jest przeprowadzana zbiórka szczoteczek i past do zębów dla dzieci z Afryki. W akcję może włączyć się każdy indywidualny darczyńca, szkoły, przedszkola, dentyści, sklepy medyczne, apteki...
Sportowcem jest się 24h na dobę – wywiad z Andrzejem Gudro

Kulomiot, ciężarowiec, trener personalny. 23 lata 135 kg, 186 cm. Rekord w podnoszeniu ciężarów z przysiadu, to 300 kg. Aktualny najlepszy wynik w pchnięciu kulą o wadze 7,26 kg, to 19,40 m. Z Andrzejem Gudro udało mi się porozmawiać w przerwie pomiędzy treningami i pracą . Jakie były jego początki? Jak to robi, że osiąga takie wyniki? Co jest w tym sporcie najtrudniejsze? O tym, że sport to pasja, która stała się nieodłącznym element jego życia, opowiada w rozmowie z Kurierem Garwolińskim.
Pacjenci z Garwolina z większym dostępem do radioterapii?

Tuż po ogłoszeniu przez Ministerstwo Zdrowia listy szpitali, które weszły do sieci, mazowiecki NFZ ogłosił pierwszy konkurs na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie radioterapii. Do konkursu przystąpiły dwa podmioty. Jeden z Warszawy, jeden z Otwocka. Otrzymanie przez te podmioty kontraktów na realizację usług z zakresu radioterapii byłoby zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz raportem przygotowanym na zlecenie Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.
Sytuacja finansowa województwa mazowieckiego znacznie się poprawia

Rosną wpływy do budżetu województwa mazowieckiego. W tym roku do województwa wpłynie prawie 2 mld 676 mln zł. Rosną m. in. wpływy z CIT, spada natomiast dług województwa, na co z pewnością ma też wpływ wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2014r., dzięki któremu województwo płaci o połowę mniejsza daninę na rzecz biedniejszych województw.
Zamkną drogę powiatową Wola Rębkowska - Krystyna - Stara Huta - pod Kościeliskami

Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie informuje, że w dniach 12-15 września zostanie zamknięta dla ruchu droga powiatowa nr 1310W Wola Rębkowska - Krystyna - Stara Huta - pod Kościeliskami. Powodem zamknięcia jest wykonanie remontu przepustu pod osią drogi powiatowej. ZOBACZ MAPĘ OBJAZDU.Nagroda za znalezienie zwyrodnialca, który zabił psy

Od 1 stycznia wystarczy jeden przelew do ZUS

Sportowcem jest się 24h na dobę – wywiad z Andrzejem Gudro

Sytuacja finansowa województwa mazowieckiego znacznie się poprawia


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego