Bruggen – firma, która stawia na rozwój

Nowoczesny magazyn, miejsca pracy dla blisko stu osób, duże inwestycje w kierunku polepszenia standardu pracy – te i nie tylko te cele na najbliższy rok postawiła sobie firma Brüggen. Sami siebie porównują do krawca, który szyje na zamówienie. Biorąc pod uwagę tempo inwestycji oraz plany rozwojowe, są firmą, która obrała właściwy kierunek. Rozmowa z członkiem zarządu, Lechem Poźniakiem oraz dyrektorem zakładu, Adamem Szturemskim.
Twórca marki Kruger and Matz Michał Leszek o tym jak przekuć marzenia w sukces

Trochę o Lechpolu, trochę o tym jak odnaleźć własną drogę, jak zbudować markę, która jest rozpoznawalna w całej Polsce. Okrzyknięty przez media „polskim Steve’em Jobs’em”, który chciał zostać gwiazdą rocka. Nie wyszło. Ale miłość do muzyki spowodowała, że to marzenie przekuł w chęć stworzenia sprzętu audio i to mu się udało. O tym jak podążać za marzeniami i jednocześnie mocno stąpać po ziemi, opowiada Dyrektor Marketingu firmy Lechpol, twórca marki Kruger& Matz, Michał Leszek.
Mała Oliwka z Puznówki potrzebuje naszej pomocy

Państwo Iwona i Przemysław Talarek mieszkają w Puznówce. Są rodzicami dwóch córek, czteroletniej Zuzi oraz Oliwii, która przyszła na świat 1 marca tego roku. Niestety, pełnię rodzinnego szczęścia odebrała im wiadomość o wadzie serca Oliwki. TGA, czyli przełożenie wielkich naczyń, zdiagnozowano w warszawskiej Przychodni Agatowa jeszcze w czasie ciąży pani Iwony. Dziewczynka przeszłą już kilka operacji, czeka ją teraz ważna rehabilitacja. Rodzice zbierają pieniądze na rzecz Oliwki.
Kasia i Mateusz podziękowali swoim rodzicom. Teraz film z ich wesela podbija serca internautów

W trakcie swojego wesela Kasia i Mateusz Pałysa podziękowali rodzicom w nietypowy sposób. Nagranie z ich wielkiego dnia opisały największe ogólnopolskie media. Filmik obejrzało już ponad 840 tys. internautów, a liczba odwiedzin wciąż rośnie.
Która gmina w powiecie ma największe dochody na mieszkańca?

W 43 gminach dochody per capita przekraczają 5 tys. zł na mieszkańca, wśród najbogatszych samorządów jest m. in. Warszawa. Jak w rankingu zamożności „Wspólnoty” wypadły gminy z powiatu garwolińskiego?
Gabryś przeszedł operację serduszka i czuje się dobrze! Niedługo wraca do Polski!

12 lipca prawie dwumiesięczny Gabryś Mielcarz z Niecieczy (gm. Wilga) przeszedł operację serca w Munster w Niemczech i czuje się dobrze. Jego serduszko pracuje już normalnie, bez wsparcia lekami. Chłopiec nie wróciłby do zdrowia, gdyby nie ludzie dobrego serca z całej Polski i z zagranicy, którzy wsparli finansowo operację małego chłopca. Niedługo chłopiec wraz z rodzicami powinien wrócić do Polski. Czeka go jeszcze kosztowna rehabilitacja. Informacje gdzie wpłacać pieniążki znajdziecie w artykule.
TVP i „Pozdrowienia z Mazowsza” o powiecie garwolińskim

W dwóch kolejnych odcinkach programu „Pozdrowienia z Mazowsza” emitowanego na antenie TVP 3 Warszawa przesyłane były pozdrowienia z powiatu garwolińskiego. Anna Ołdakowska przygotowała materiały m. in. o kapeli „Powiślaki”, Nadwiślańskim Rajdzie Rowerowym, Triathlonie Garwolińskim, a także o muzeum w Maciejowicach.
Krzysztof Żochowski: Słowa marszałka o gospodarności to fake news

Wczoraj zamieściliśmy informację z Urzędu Marszałkowskiego o tym, że Szpital Mazowiecki w Garwolinie otrzymał dofinansowanie z UM w wysokości 97 tys. zł na przygotowanie dokumentacji projektowej dla termomodernizacji oraz adaptacji na potrzeby działalności leczniczej budynków po kuchni i pralni. W artykule pojawiła się wypowiedź marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, który stwierdził, że dodatkowe środki, które trafią do Garwolina są wynikiem gospodarności zarządu województwa.
Michał Leszek o tym jak marzenia przekuć w sukces

Trochę o Lechpolu, trochę o tym jak odnaleźć własną drogę, jak zbudować markę, która jest rozpoznawalna w całej Polsce. Okrzyknięty przez media „polskim Steve’em Jobs’em”, który chciał zostać gwiazdą rocka. Nie wyszło. Ale miłość do muzyki spowodowała, że to marzenie przekuł w chęć stworzenia sprzętu audio i to mu się udało. O tym jak podążać za marzeniami i jednocześnie mocno stąpać po ziemi, opowiada Dyrektor Marketingu firmy Lechpol, twórca marki Kruger& Matz, Michał Leszek.Bruggen – firma, która stawia na rozwój

Mała Oliwka z Puznówki potrzebuje naszej pomocy

Która gmina w powiecie ma największe dochody na mieszkańca?

TVP i „Pozdrowienia z Mazowsza” o powiecie garwolińskim

Michał Leszek o tym jak marzenia przekuć w sukces


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego