Kasia i Mateusz podziękowali swoim rodzicom. Teraz film z ich wesela podbija serca internautów

W trakcie swojego wesela Kasia i Mateusz Pałysa podziękowali rodzicom w nietypowy sposób. Nagranie z ich wielkiego dnia opisały największe ogólnopolskie media. Filmik obejrzało już ponad 840 tys. internautów, a liczba odwiedzin wciąż rośnie.
Która gmina w powiecie ma największe dochody na mieszkańca?

W 43 gminach dochody per capita przekraczają 5 tys. zł na mieszkańca, wśród najbogatszych samorządów jest m. in. Warszawa. Jak w rankingu zamożności „Wspólnoty” wypadły gminy z powiatu garwolińskiego?
Gabryś przeszedł operację serduszka i czuje się dobrze! Niedługo wraca do Polski!

12 lipca prawie dwumiesięczny Gabryś Mielcarz z Niecieczy (gm. Wilga) przeszedł operację serca w Munster w Niemczech i czuje się dobrze. Jego serduszko pracuje już normalnie, bez wsparcia lekami. Chłopiec nie wróciłby do zdrowia, gdyby nie ludzie dobrego serca z całej Polski i z zagranicy, którzy wsparli finansowo operację małego chłopca. Niedługo chłopiec wraz z rodzicami powinien wrócić do Polski. Czeka go jeszcze kosztowna rehabilitacja. Informacje gdzie wpłacać pieniążki znajdziecie w artykule.
TVP i „Pozdrowienia z Mazowsza” o powiecie garwolińskim

W dwóch kolejnych odcinkach programu „Pozdrowienia z Mazowsza” emitowanego na antenie TVP 3 Warszawa przesyłane były pozdrowienia z powiatu garwolińskiego. Anna Ołdakowska przygotowała materiały m. in. o kapeli „Powiślaki”, Nadwiślańskim Rajdzie Rowerowym, Triathlonie Garwolińskim, a także o muzeum w Maciejowicach.
Krzysztof Żochowski: Słowa marszałka o gospodarności to fake news

Wczoraj zamieściliśmy informację z Urzędu Marszałkowskiego o tym, że Szpital Mazowiecki w Garwolinie otrzymał dofinansowanie z UM w wysokości 97 tys. zł na przygotowanie dokumentacji projektowej dla termomodernizacji oraz adaptacji na potrzeby działalności leczniczej budynków po kuchni i pralni. W artykule pojawiła się wypowiedź marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, który stwierdził, że dodatkowe środki, które trafią do Garwolina są wynikiem gospodarności zarządu województwa.
Patryk Akala w siatkarskiej ekstraklasie!

28 lat, 201 centymetrów wzrostu. Pozycja środkowego bloku. Zaczynał w Garwolinie. Obecny klub to Aluron Virtu Warta Zawiercie, który zdobył mistrzostwo I ligi i w tym sezonie awansował do Plus Ligi, najwyższej klasy rozgrywkowej. Mimo, że w rodzinnych stronach pojawia się rzadko, udało mi się z Nim spotkać i porozmawiać o początkach Jego kariery sportowej, sukcesach i planach na przyszłość.
Inwestycja w ul. Romanówka poprawi komunikację w mieście

Trwa budowa ulicy Romanówka w Garwolinie, która już niedługo połączy się z jedną z dróg w Strefie Aktywności Gospodarczej i ułatwi mieszkańcom ul. Romanówka i nowo budowanych osiedli wyjazd z miasta w kierunku Warszawy. Urząd Miasta opracowuje nową organizację ruchu, która wejdzie w życie po zakończeniu inwestycji.
Areszt za spowodowanie katastrofy lądowej

Na 3 miesiące do aresztu trafił zatrzymany przez garwolińskich policjantów 31-latek. Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym, w której brało udział 31 osób. Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduje karę więzienia do 10 lat.Kasia i Mateusz podziękowali swoim rodzicom. Teraz film z ich wesela podbija serca internautów

Gabryś przeszedł operację serduszka i czuje się dobrze! Niedługo wraca do Polski!

Krzysztof Żochowski: Słowa marszałka o gospodarności to fake news

Inwestycja w ul. Romanówka poprawi komunikację w mieście


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego