Zmiany wśród duchowieństwa w powiecie garwolińskim

Biskup Kazimierz Gurda zdecydował o zmianach personalnych wśród duchowieństwa w diecezji siedleckiej. Duże zmiany szykują się także w powiecie garwolińskim. Poniżej prezentujemy listę zmian, które wejdą w życie z dniem 1 lipca 2017 r.
Żabczyńscy – każdy zna, ale nie każdy wie

Czy skromność może być kluczem do sukcesu? Zdecydowanie tak, jeśli jest poparta profesjonalizmem, szacunkiem do drugiego człowieka, a jednocześnie determinacją i ciężką pracą. Nie interesuje ich wkroczenie na rynek ogólnopolski. To dla nich coś więcej niż praca – Żabczyńscy, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć czym się zajmują bo ich marka jest rozpoznawalna nie tylko w Garwolinie. Czym mnie zaskoczyli? Otwartością, życzliwością i głową pełną pomysłów. Trzeba przyznać: to im wychodzi.
Zaprezentowali się na Dniach Garwolina

W niedzielę na Dniach Garwolina swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie trzech szkół tanecznych działających na terenie powiatu garwolińskiego: Dance Now, Szkoła Tańca Studio Ruchu Kordaszewscy i Street Dance Studio. Na scenie amfiteatru na Zarzeczu mogliśmy też zobaczyć uczennice Best Vocal Studio i Orkiestrę Dętą OSP Garwolin.
Patricia Kazadi: W Garwolinie bardzo mi się podoba. W przyszłym roku wezmę udział w biegu!

Ambasadorka AVON Patricia Kazadi przyjechała dziś do Garwolina, by promować bieg organizowany przez AVON i zwrócić uwagę opinii publicznej na problem przemocy wobec kobiet. Gwiazda otworzyła dzisiejsze wydarzenie wspólnie z Przemysławem Saletą, który również współpracuje z firmą AVON. Po zawodach sportowych Patricia Kazadi podczas kilkuminutowej konferencji prasowej powiedziała kilka ciepłych słów o Garwolinie. Padła też ciekawa deklaracja.
Część przejazdów kolejowych po modernizacji linii kolejowej nr 7 zniknie z mapy

Modernizacja linii kolejowej nr 7 na trasie Otwock- Lublin obejmuje też zmiany w funkcjonowaniu przejazdów kolejowych. W przypadku likwidacji przejazdu kolejowo - drogowego, ruch drogowy zostanie skierowany nowo budowanymi drogami równoległymi na sąsiednie przeprawy. Sprawdź które przejazdy w powiecie garwolińskim zostaną zmodernizowane, które przesunięte, a które znikną z mapy.
Studio Ruchu Kordaszewscy, czyli połączenie pasji z biznesem

Tancerz, trener, sędzia, założyciel szkoły tańca, człowiek, którego warto posłuchać bo mówi konkretnie i wie czego chce. To, co osiągnął okupione jest wieloma wyrzeczeniami. Ale opłacało się. Jego pasją jest taniec i chce tym tańcem zarazić innych. Jest w tym szczerość. I ja to kupuję. Rozmowa z Piotrem Kordaszewskim.Zmiany wśród duchowieństwa w powiecie garwolińskim

Zaprezentowali się na Dniach Garwolina

Część przejazdów kolejowych po modernizacji linii kolejowej nr 7 zniknie z mapy


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego