Policjanci przeszkolili pracowników Budimexu

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy, przeprowadzili instruktaż pracownikom firmy BUDIMEX, którzy zajmują się regulacją ruchu.
Szybka chwilówka na remont mieszkania - gdzie załatwić gotówkę?

Wiele osób korzysta z pożyczek krótkoterminowych na zaspokojenie podstawowych potrzeb swoich i swojej rodziny. Jednak jest też spora grupa osób, które w miarę dobrze wiążą koniec z końcem, ale na nie posiadają oszczędności, które pozwoliłyby sfinansować większe wydatki. Taka ekstra kwota czasem potrzeba jest na wakacje, na zakup nowej lodówki lub szybki remont. Jednak jak załatwić szybko gotówkę np. na wyremontowanie salonu?
Wypadek w Józefowie

Dziś po godzinie 15.00 na DK17 w Józefowie (gm. Górzno) doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie i policja. Kierujący został zabrany do szpitala.
Ruszyły pierwsze prace na budowie drogi ekspresowej S17 pomiędzy Kołbielą a Garwolinem

Trwają prace związane z budową S17 na odcinku pomiędzy Kołbielą a Garwolinem. Firma Budimex realizująca inwestycję wycina drzewa, odhumusowuje teren. Trwa rozbiórka wiaduktu kolejowego w Lubicach. Przygotowany jest też teren od strony zachodniej przyszłej S17 pod budowę drogi obsługującej ruch lokalny.
Zaginął Karol Szymaniuk

8 sierpnia 2017 r. w Siedlcach (woj. mazowieckie) zaginął Karol Szymaniuk.
Wypadek w Gocławiu

Dziś przed godziną 11.00 w Gocławiu zderzyły się 3 auta. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.
Dzięki pomocy mieszkańców, policja z Otwocka zatrzymała mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad psem

W miniony weekend policjanci z Otwocka zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad psem. Mundurowi cały czas jeszcze wykonują czynności, które są im zlecane przez nadzorującego sprawę prokuratora. Decyzję co do dalszych losów osoby zatrzymanej podejmie garwolińska prokuratura.
Zderzenie autobusu i samochodu osobowego na dk 17 w Lubicach

Wczoraj po godzinie 17.00 w Lubicach zderzył się autobus marki Mercedes na ukraińskich numerach rejestracyjnych z samochodem osobowym marki Renault.
2 wypadki, 10 osób rannych, 5 kierowców „pod wpływem” i 23 kolizje – to bilans sierpniowego weekendu na drogach powiatu

Policjanci zakończyli działania „sierpniowy weekend”. Ponad 200 policjantów pracowało w tym czasie na drogach powiatu garwolińskiego. W ciągu 5 dni, policjanci odnotowali 2 wypadki drogowe.
Przewoził papierosy z przemytu

1000 paczek papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej ujawnili garwolińscy policjanci w czasie kontroli osobowego samochodu.
Jędrzej Różewski czeka na naszą pomoc

- Życie naszego dziecka mija pod dyktando raka, w cieniu śmierci. Sześć lat – tyle już tkwimy w strachu, bólu, rozpaczy, która wybucha za każdym za każdym razem, gdy słyszymy to słowo, okrutne, znajome, znienawidzone – wznowa. Sześć lat nadziei, brutalnie niszczonej przez nowotwór. NFZ odmówił pokrycia kosztów leczenia nawet w najmniejszym stopniu. W walce o nasze dziecko zostaliśmy pozostawieni sobie.
Garwolin pamięta o bohaterach Cudu nad Wisłą

- W powiecie garwolińskim każdego roku czcimy pamięć uczestników wojny 1920 r., obrońców Warszawy, Polski i Europy przed nawałą bolszewicką. (…) Już 14 lutego 1919r. wybuchła wojna pomiędzy odrodzoną Rzeczpospolitą i Rosją Radziecką dążącą do podboju państw europejskich i przekształcenia ich w republiki radzieckie zgodnie z doktryną i deklarowanymi celami rosyjskiej partii bolszewickiej. Na drodze do realizacji tych celów stanęło państwo polskie –
Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (7 do 13 sierpnia 2017 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Pielgrzymi z powiatu na Jasnej Górze (WIDEO)

Po jedenastu dniach wędrówki Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę dotarła do celu. Ponad 1000 osób z powiatu garwolińskiego pielgrzymowało w sześciu grupach.
Wypadek w Potasznikach

Dziś w godzinach popołudniowych przy zjeździe z drogi serwisowej na DK17 w Potasznikach zderzyły się 3 auta .Na miejscu jest straż, pogotowie ratunkowe i policja. Ruch odbywa się wahadłowo.
Fundacja Zwierzęca Polana poszukuje sprawcy zamordowania psa (drastyczne nagranie)

- Pilnie poszukujemy sprawcy zamordowania psa! Bardzo prosimy o realną pomoc w ustaleniu jego tożsamości! – pisze na swoim facebooku Fundacja Zwierzęca Polana. Drastyczne nagranie, które można obejrzeć w tym artykule zostało wykonane między miejscowościami Górki, a Sobienki w gminie Osieck.
Atrakcyjna praca w Sante. Sprawdź na jakie stanowiska możesz aplikować

W związku z dynamicznym rozwojem do nowoczesnego zakładu w Sobolewie poszukujemy kandydatek/ kandydatów na stanowisko: operatora linii wypieku, operatorów dozowników i maszyn pakujących, brygadzistów/ mistrzów produkcyjnych, inżynierów procesów, pracowników produkcyjnych.
Zaginęła 14-letnia Amelia Świerkowska

3 sierpnia 2017r. w miejscowości Kostrzyn nad Odrą (woj. lubuskie) zaginęła Amelia Świerkowska. Ma 154 cm wzrostu i zielone oczy. W dniu zaginięcia miała 14 lat.
Program Bezpieczna plus w szkołach gminy Garwolin

Szkoły z gminy Garwolin w nadchodzącym roku szkolnym będą uczestniczyć w programie Bezpieczna +, na który dotacje przeznacza minister edukacji narodowej. Celem programu jest poprawa bezpieczeństwa uczniów w szkole i poza nią. Rządową dotację na działania w tym zakresie w wysokości 21 tys. 405 zł otrzymały 3 szkoły z gminy Garwolin.
Wypadek w Trąbkach. Zderzenie skutera i samochodu dostawczego

Dziś przed godziną 19.00 w Trąbkach doszło do zderzenia samochodu dostawczego i skutera. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.
42 wykroczenia ujawnione podczas działań Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

W czwartek 3 sierpnia policjanci z powiatu garwolińskiego, prowadzili działania pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Podczas działań zwracali szczególną uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów, motorowerzystów oraz motocyklistów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Pomóżmy Mateuszowi podczas Dni Żelechowa

Już 27 sierpnia, podczas Dni Żelechowa, oprócz atrakcji zapewnionych przez organizatorów, będzie można wspomóc szczytny cel – leczenie i rehabilitację 16-letniego Mateusza Grzyba, chorego na nieuleczalną mukowiscydozę.
Święto Wojska Polskiego oraz Święto Czynu Chłopskiego 2017

W niedzielę 13 sierpnia wspólnym śpiewem pieśni żołnierskich i patriotycznych rozpoczną się powiatowe obchody Święta Wojska Polskiego oraz Święta Czynu Chłopskiego. O godz. 19:00 Skwer Solidarności w Garwolinie wypełni muzyka Garwolińskiego Sekstetu Kameralnego, który zachęcać będzie mieszkańców całego powiatu do wspólnego śpiewu pięknych patriotycznych utworów.
PPE: na czym polega firmowa emerytura?

Obecnie pracodawcy mają wiele możliwości podnoszenia motywacji pracowników m.in. dzięki benefitom sportowym, prywatnej opiece medycznej, dodatkom socjalnym, a nawet…firmowej emeryturze. Na czym polega Pracowniczy Program Emerytalny? Jakie korzyści płyną z przystąpienia do programu dla pracodawców oraz pracowników? Podpowiadamy!
Ośrodek Medi-system “Ostrowia” dziękuje Zespołowi Ludowemu z Gończyc

Serdeczne podziękowanie dla Zespołu Ludowego z Gończyc, który w dniu 26 lipca 2017r. o godz. 14.00 wystąpił w ośrodku Medi-system „Ostrowia” w Wólce Ostrożeńskiej.
24 rowerzystów pod działaniem alkoholu

W powiecie garwolińskim prowadzone są systematycznie działania ,,MÓJ ROWER - MOJE ŻYCIE”.
Zderzenie audi i motocykla

Wczoraj przed godziną 20.00 w Garwolinie na ul. Andersa doszło do zderzenia audi i motocykla. Obrażeń doznała kobieta kierująca samochodem.
Kronika zdarzeń KP PSP Garwolin (31lipca - 7 sierpnia 2017r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.
Policjant, który pod wpływem alkoholu spowodował kolizję został dyscyplinarnie zwolniony z pracy

15 lipca w Uninie policjant KPP w Garwolinie Ł. K., lat 31 zam. pow. Garwolin spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.
Uwaga! Modernizacja Nadwodnej w Garwolinie od jutra

Urząd Miasta Garwolina informuje, że od dnia 8 sierpnia 2017 roku (wtorek) planowane jest rozpoczęcie prac modernizacyjnych związanych z wymianą nawierzchni na ulicy Nadwodnej.
Nie żyje kierowca volvo poszkodowany w wypadku z 5 sierpnia

Policja dziś potwierdziła, że kierowca volvo poszkodowany w wypadku w dniu 5 sierpnia w miejscowości Górzno, 6 sierpnia zmarł w szpitalu.
9 kierowców pod działaniem alkoholu

Garwolińska policja w lipcu prowadziła działania „STOP TRZEŹWOŚĆ”. Podczas tych działań policjanci ujawnili dziewięciu kierujących, którzy byli pod działaniem alkoholu.
Pogrzeb Emila Grzegorczyka

W środę 9 sierpnia o godzinie 15.30 w parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie odbędzie się pogrzeb Emila Grzegorczyka, chłopca z Woli Rębkowskiej, który 30 lipca w miejscowości Ostrów wraz z ojcem, uratował życie tonącej w Wiśle 9-letniej dziewczynki. 14-letni bohater sam utonął. Ciało chłopca wyłowiono 2 sierpnia w miejscowości Skurcza.
Zaginął Jerzy Bogusław Kierzkowski

24 lipca 2017r. w Warszawie (woj. mazowieckie) zaginął Jerzy Bogusław Kierzkowski.
Zderzenie audi i volvo w Górznie. Na miejscu śmigłowiec LPR (wideo)

Dziś po godzinie 17.00 na łuku drogi powiatowej 1328W w okolicy ul. 11 listopada w Górznie zderzyły się dwa auta: audi i volvo. Na miejscu zdarzenia jest straż pożarna pogotowie ratunkowe, śmigłowiec LPR i policja.
Powiat otrzymał promesę na most w Podstolicach

4 sierpnia w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie miało miejsce uroczyste przekazanie promes samorządowcom z naszego województwa. Z rąk wojewody mazowieckiego Zdzisława Sipiery promesę odebrał starosta Garwoliński Marek Chciałowski. Powiat garwoliński znalazł się wśród trzech samorządów, które otrzymały dofinansowanie w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Most w ciągu drogi Antoniówka Świerżowska - Podstolice wreszcie zostanie wyremontowany.
65 gospodarstw domowych w gminie Garwolin otrzyma dofinansowanie na zakup pieców

11 lipca zarząd WFOŚiGW rozpatrzył pozytywnie wniosek gminy Garwolin w sprawie dofinansowania zadania pod nazwą „Modernizacja kotłowni dla mieszkańców Gminy Garwolin”. 65 gospodarstw domowych w gminie otrzyma dotację na zakup ekologicznych pieców. Niedługo samorząd ogłosi przetarg na realizację tego zadania.
Piękny gazon przed domem – jakie nasiona traw wybrać?

Soczyście zielony, gęsty i miękki jak dywan – piękny trawnik jest wizytówką domu. Gdy również zależy ci na tym, aby założyć atrakcyjnie prezentujący się gazon, sprawdź razem z nami, jakie nasiona wybrać!
ŻELISŁAWICZKI-PRZYRÓW (ZDJĘCIA)

ZDJĘCIA Z 37. PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ, ODCINEK: ŻELISŁAWICZKI-PRZYRÓW.
Jedle- Żelisławiczki (zdjęcia)

Zdjęcia z 37. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę (Jedle - Żelisławiczki)
Kostomłoty-Jedle (zdjęcia)

Zdjęcia z 37. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Odcinek Kostomłoty - Jedle.
SUCHEDNIÓW-KOSTOMŁOTY (ZDJĘCIA)

ZDJĘCIA Z 37. PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ (SUCHEDNIÓW-KOSTOMŁOTY)
Jasieniec Iłżecki - Suchedniów (zdjęcia)

Zdjęcia z 37. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę Jasieniec Iłżecki-Suchedniów.
Ciepielów- Jasieniec Iłżecki (zdjęcia)

ZDJĘCIA Z 37. PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ CIEPIELÓW-JASIENIEC IŁŻECKI.
CZARNOLAS-CIEPIELÓW (ZDJĘCIA)

ZDJĘCIA Z 37. PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ CZARNOLAS- CIEPIELÓW

Dęblin - Czarnolas (zdjęcia)

ZDJĘCIA Z 37. PIELGRZYMKI NA JASNĄ GÓRĘ DĘBLIN- CZARNOLAS
Zapisz się na zajęcia karate w Garwolinie!

Z początkiem września ruszyły zajęcia karate w Garwolinie, które prowadzi sensei Grzegorz Jarząbek (6 dan karate i 4 dan kobudo). Są jeszcze wolne miejsca na zapisy dla dorosłych i dla dzieci.Policjanci przeszkolili pracowników Budimexu

Wypadek w Józefowie

Zaginął Karol Szymaniuk

Dzięki pomocy mieszkańców, policja z Otwocka zatrzymała mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad psem

2 wypadki, 10 osób rannych, 5 kierowców „pod wpływem” i 23 kolizje – to bilans sierpniowego weekendu na drogach powiatu

Jędrzej Różewski czeka na naszą pomoc

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (7 do 13 sierpnia 2017 r.)

Wypadek w Potasznikach

Atrakcyjna praca w Sante. Sprawdź na jakie stanowiska możesz aplikować

Program Bezpieczna plus w szkołach gminy Garwolin

42 wykroczenia ujawnione podczas działań Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

Święto Wojska Polskiego oraz Święto Czynu Chłopskiego 2017

Ośrodek Medi-system “Ostrowia” dziękuje Zespołowi Ludowemu z Gończyc

Zderzenie audi i motocykla

Policjant, który pod wpływem alkoholu spowodował kolizję został dyscyplinarnie zwolniony z pracy

Nie żyje kierowca volvo poszkodowany w wypadku z 5 sierpnia

Pogrzeb Emila Grzegorczyka

Zderzenie audi i volvo w Górznie. Na miejscu śmigłowiec LPR (wideo)

65 gospodarstw domowych w gminie Garwolin otrzyma dofinansowanie na zakup pieców

ŻELISŁAWICZKI-PRZYRÓW (ZDJĘCIA)

Kostomłoty-Jedle (zdjęcia)

Jasieniec Iłżecki - Suchedniów (zdjęcia)

CZARNOLAS-CIEPIELÓW (ZDJĘCIA)

Zapisz się na zajęcia karate w Garwolinie!


Pozostałe wiadomości:
więcej tematów

Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego