Festyn "Wisły Maciejowice" za nami!

Tradycyjny już festyn integracyjno-sportowy organizowany przez MKRS "Wisła Maciejowice" odbył się w ubiegłą niedzielę.
Reebok Spartan Race już 26 sierpnia na PGE Narodowym

Podejmij wyzwanie i zakończ wakacje biegiem Reebok Spartan Race na PGE Narodowym! Już 26 sierpnia odbędzie się wyścig Spartan Sprint, czyli bieg z 25 przeszkodami na dystansie 5+ km.
Lublin sprzyja 15 - latkom z Delfina Garwolin

Niemal pięciuset najlepszych polskich pływaków urodzonych w 2002 roku zaprezentowało się w trakcie trzydniowych Mistrzostw Polski 15- latków, które były rozgrywane od 14 do 16 lipca na Pływalni Aqua Lublin. Do stolicy województwa Lubelskiego udali się zawodnicy UKS Delfin Garwolin w składzie: Joanna Maciąg, Marta Głowala oraz Kacper Kot i Maciej Matejko.
Tenisowe Półkolonie w Szkole Tenisa Wojciecha Baduchowskiego

Tradycyjnie już na przestrzeni ostatnich kilku lat przełom czerwca i lipca to czas Tenisowych Półkolonii organizowanych w Miętnem przez Szkołę Tenisa Wojciecha Baduchowskiego. Blisko 35 pasjonatów tenisa w różnym wieku, w pierwszym tygodniu wakacji zdecydowała się na aktywną formę wypoczynku.
Zapraszają na nadwiślański rajd rowerowy

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Powiśla z Podłęża zapraszają na Rajd Rowerowy na Powiślu Maciejowickim z okazji ogólnopolskich obchodów Roku Rzeki Wisły.
Gm. Garwolin: OSP z Miętnego najlepsza w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych

W dniu 9 lipca 2017r. odbyły się III zawody sportowo-pożarnicze gminnych jednostek OSP. Zawody odbyły się na boiskach przy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Górkach.Festyn "Wisły Maciejowice" za nami!

Lublin sprzyja 15 - latkom z Delfina Garwolin

Zapraszają na nadwiślański rajd rowerowy


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego