Małgorzata Grzegrzółka z medalami Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych!

W dniach 17-18 czerwca 2017 na pływalni w Lublinie odbyły się letnie mistrzostwa Polski w pływaniu osób niepełnosprawnych. Na zawodach świetnie spisała się Małgorzata Grzegrzółka z naszego powiatu.
Ochotnicza Straż Pożarna z Borowia najlepsza w gminnych zawodach sportowo - pożarniczych

W dniu 18 czerwca 2017r. w Iwowem zorganizowano gminne zawody sportowo – pożarnicze, w których uczestniczyło pięć jednostek OSP: z Borowia, Głoskowa, Jaźwin, Chromina i Iwowego.
AVON podsumowuje Bieg "AVON Kontra Przemoc"

W niedzielę 18 czerwca punktualnie o godzinie 12:00 w Garwolinie już po raz 8. wystartował bieg AVON Kontra Przemoc. Setki biegaczy po raz kolejny pokonało ulice Garwolina, wspierając w ten sposób wielką kampanię przeciwko przemocy domowej. Gorący doping, wsparcie gwiazd i życiowe rekordy – tak biega się tylko w Garwolinie!
Mateusz Szczypek wicemistrzem Polski !

W dniach 16-18 czerwca 2017 na niedawno otwartej nowej 50-metrowej pływalni w Warszawie w Centrum Sportowo-Rehablitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters. W zawodach wzięło udział 506 zawodników z 108 klubów z 11 krajów. W tym gronie znalazł się również jeden zawodnik UKS Delfin Garwolin, a był nim 21 –letni Mateusz Szczypek (pierwszy z prawej na zdjęciu).
Kenijczyk Abel Kibet Rop zwycięzcą VIII edycji biegu „AVON kontra przemoc”. Robert Głowala trzeci!

Dziś w Garwolinie odbyła się ósma już edycja Biegu „Avon kontra przemoc”. Do tegorocznych zawodów w biegach na 10 i na 2 km zapisało się 935 osób. Biegi ukończyło prawie 750 osób.
II Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na wodach otwartych za nami

Dziś w Parku Wodnym Mamut w Woli Rębkowskiej odbyły się II Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w pływaniu na wodach otwartych. W startach na 250 m najlepszy był Kacper Kot, a na 1500m (open) wszystkich pobiła Aleksandra Rudzińska z Warszawy.
Hala sportowa i boisko w Górznie oficjalnie otwarte

W środę 14 czerwca w Górznie odbyła się uroczystość otwarcia nowo wybudowanych obiektów sportowych: boiska ze sztuczną nawierzchnią i hali sportowej z siłownią i salą fitness. Uroczystość była dobrą okazją do przypomnienia historii budowy obiektu i podziękowań osobom, które pomogły w realizacji inwestycji.
Wyścigi rowerowe o Puchar Wójta Gminy Garwolin za nami

W niedzielę 11 czerwca w Sulbinach odbył się Wyścig Kolarski Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Garwolin. W wydarzeniu zorganizowanym przez Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont” i Gminne Centrum Animacji Kultury wzięło udział kilkudziesięciu zawodników.
15 medali dla zawodników MKS na mistrzostwach Polski!

38. Mistrzostwa Polski Seniorów w Zielonce, które odbyły się w dniach 9-11 czerwca 2017 zakończyły się dla MKS Garwolin rewelacyjnym wynikiem. Reprezentanci klubu zdobyli 15 medali w tym 6 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe.Małgorzata Grzegrzółka z medalami Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych!

AVON podsumowuje Bieg "AVON Kontra Przemoc"

Kenijczyk Abel Kibet Rop zwycięzcą VIII edycji biegu „AVON kontra przemoc”. Robert Głowala trzeci!

Hala sportowa i boisko w Górznie oficjalnie otwarte

15 medali dla zawodników MKS na mistrzostwach Polski!


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego