Piąte miejsce Julii Biernackiej na Mistrzostwach Polski

W dniach 23-24 września na obiektach AWF w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików – U-16 w lekkiej atletyce – zwane też Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego.W imprezie wzięło udział ponad 900 młodych lekkoatletów, wyłonionych na podstawie mistrzostw międzywojewódzkich , w tym Julia Biernacka i Adam Makulec z „Wilgi” Garwolin.
4 medale Małgorzaty Grzegrzółki w Częstochowie

W dniach 16-17 września 2017 w Częstochowie odbyły się VI Ogólnopolskie Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych, w których startowała na co dzień trenująca w UKS Delfin Garwolin, reprezentująca klub Start Warszawa, Małgorzata Grzegrzółka.
Pięć słoneczników i grad medali w Memoriale Jakimiaka w Siedlcach

19 września na stadionie MOSiR w Siedlcach odbył się lekkoatletyczny Międzynarodowy Memoriał Henryka Jakimiaka, żołnierza wywodzącego się z Podlasia, który zginął pod Monte Casino. Przy niespodziewanie pięknej pogodzie, w zawodach wzięło udział prawie tysiąc młodych lekkoatletów z 2 województw oraz z Białorusi, Litwy i Ukrainy. W zawodach zawodnicy Wilgi zdobyli aż 7 medali.
Robert spisał się na piątkę

LKS „Omega” Kleszczów był organizatorem V biegu pod nazwą „Kleszczów na piątkę”. W zawodach 17 września wziął udział znajdujący się w znakomitej formie nasz niezawodny długodystansowiec Robert Głowala.
Mistrz TFL Jakub „Zacięty” Piesiewicz stanie w obronie pasa mistrzowskiego TFL

Mistrz TFL Jakub Piesiewicz, 18 listopada w Radomiu stanie przed najważniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Reprezentant klubu MSFG Garwolin będzie bronił pasa mistrzowskiego TFL.
Żelechów: Gminne Zawody-Sportowo Pożarnicze OSP 2017

17 września w Żelechowie na stadionie Klubu Sportowego „Sęp” strażacką sprawność podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żelechowie sprawdziły drużyny OSP z Gminy Żelechów.
Przed nami IV Memoriał Kolarski im. Piotra Ekierta

Już w najbliższą niedzielę 24 września odbędzie się IV Memoriał Kolarski im. Piotra Ekierta. Sprawdź harmonogram imprezy!
Udany start zawodników MKS Garwolin w Suchedniowie

Najmłodsi zawodnicy MKS Garwolin udanie rozpoczęli sezon w Suchedniowie. W minioną sobotę, 16 września podczas Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów Młodszych oraz Młodzików Młodszych w Badmintonie zdobyli 3 medale.
Charytatywny Turniej „Gramy dla Dominika”

Ruszyły zapisy na Charytatywny turniej piłki nożnej "Gramy dla Dominika". Wpisowe wpłacane przez zgłaszające się drużyny zostanie przeznaczone na zakup protezy dla Dominika Krasińskiego z Reducina, który podczas prac polowych stracił prawą rękę. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 1 października na boisku w Górznie.
VII Łaskarzewski Pieszy Rajd Nocny "Pójdę w nocy mrok"

16 września 2017 roku po raz siódmy wyruszymy w Łaskarzewski Rajd nocny „ Pójdę w nocy mrok”. Celem nocnej wędrówki jest upamiętnienie ofiar poległych w obronie Łaskarzewa 17.09.1939 roku, oraz wszystkich ofiar poległych podczas II wojny światowej.
Świetne starty zawodników Wilgi Garwolin. Nowy rekord powiatu Natalii Przybysz i Adama Makulca

9 września w uroczym Olecku, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce. W imprezie wzięli udział reprezentanci ponad 50 klubów z Mazowsza oraz województwa warmińsko-mazurskiego. Bardzo ładnie zaprezentowali się tam młodzi podopieczni trenera Stanisława Buszty z Wilgi Garwolin. 10 września na stadionie warszawskiego „Orła” odbyły się zawody, rozgrywane w ramach Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej, w których doskonale wypadła 16 - letnia Natalia Przybysz.
Łaskarzewskie zawody sportowo-pożarnicze za nami

Wśród 21 zespołów, które wzięły udział w niedzielnych Miejsko-Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Łaskarzewie, najszybsi okazali się chłopcy z MDP Wola Łaskarzewska.Piąte miejsce Julii Biernackiej na Mistrzostwach Polski

Pięć słoneczników i grad medali w Memoriale Jakimiaka w Siedlcach

Mistrz TFL Jakub „Zacięty” Piesiewicz stanie w obronie pasa mistrzowskiego TFL

Przed nami IV Memoriał Kolarski im. Piotra Ekierta

Charytatywny Turniej „Gramy dla Dominika”

Świetne starty zawodników Wilgi Garwolin. Nowy rekord powiatu Natalii Przybysz i Adama Makulca

Aktaualności GLP

Aktualności I Liga LZS


Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego