Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie zakończyła rok szkolny

„Dźwięki muzyki... czyli podróż w nieznane” – Pod tym hasłem odbył się koncert podsumowujący rok szkolny w garwolińskiej Szkole Muzycznej I Stopnia.
Jest w orkiestrach jakaś siła! Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Garwolinie

2 lipca w amfiteatrze na Zarzeczu zagrają orkiestry dęte z całego powiatu. Będzie to już drugi Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych, podczas którego będzie można usłyszeć zespoły w różnorodnym repertuarze.
Wystawa prac uczestników kursu rysunku i malarstwa

12 czerwca w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbyła się kolejna wystawa prac uczestników kursu rysunku i malarstwa. Zajęcia z malarstwa i z rysunku prowadzone są już 3 lata. Wernisaż otworzyła dyrektor GCAK Kinga Smak oraz instruktor malarstwa Aneta Niedźwiedzka.
Aqua Party – rozpoczęcie wakacji

Las Woda Park Rekreacyjno-Biznesowy zaprasza na pierwsze w powiecie garwolińskim Aqua Party przy basenie zewnętrznym. Impreza odbędzie się w piątek 23 czerwca.
Ewelina Lisowska wystąpiła na Dniach Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Gwiazda tegorocznej imprezy pojawiła się na scenie kwadrans po 21 i na ponad godzinę zawładnęła garwolińską publicznością. Ewelina Lisowska, półfinalistka programu X Factor, a obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia, wykonała z zespołem utwory ze swych trzech albumów, często w nowych, bardzo rockowych aranżacjach.
Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego trwają!

Nieodłącznym elementem obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego jest uroczysta Msza Święta i przejście barwnego korowodu od kościoła na tereny rekreacyjne na Zarzeczu.
Street Dance Studio świętowało swoje piąte urodziny

Na deskach garwolińskiego CSiK z okazji 5. urodzin Street Dance Studio wystąpiło około 100 osób. Zgromadzeni mogli obejrzeć występy dzieci i młodzieży wspólne w czterech grupach wiekowych, solistów, duety taneczne a także bitwy taneczne.
Dzień Górzna 2017

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Górzno oraz Restauracja Galaktyka zapraszają na Dzień Górzna. W programie zawody sportowe, występy muzyczne i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Więcej informacji na plakacie.
Pomóżmy Gabrysiowi podczas Święta Wilgi

Już 25 czerwca w niedzielę na obiektach Mega Music w Wildze odbędzie się Święto Gminy Wilga. Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji, takich jak: występy dzieci przygotowanych przez GOK w Wildze, występ teatru NARWAL, koncert gwiazdy wieczoru Playboys. Ponadto mnóstwo atrakcji dla dzieci: wesołe miasteczko, gry i zabawy, zjeżdżalnie i trampoliny. W trakcie festynu odbędzie się zbiórka publiczna oraz licytacja na rzecz Gabrysia Mielcarza pod hasłem serduszko dla Gabrysia.
Gminny Dzień Dziecka w Żelechowie

Piękna, słoneczna pogoda i ogrom atrakcji - to wszystko czekało na uczestników Gminnego Dnia Dziecka, który w niedzielę 11 czerwca odbył się na stadionie Klubu Sportowego „Sęp”. Imprezę rozpoczęły występy artystyczne uczniów i przedszkolaków.
"Nasze ulubione piosenki" - koncert uczniów Best Vocal Studio

Wczoraj na scenie Centrum Sportu i Kultury zaprezentowali się uczniowie Best Vocal Studio, uczący się w szkole w duetach i indywidualnie. Wokaliści śpiewali znane utwory, jak „Love yourself” Justin’a Bieber’ a, „Photograph: Ed’a Sheeran’a, czy „Sofia” Alvaro Solera. Na scenie – co warto podkreślić- jedna z młodych artystek zaśpiewała własną piosenkę, bowiem uczniowie BVS nie tylko odtwarzają, ale również tworzą muzykę.
5 lat Teatru O!Mamy i wielkie święto teatrów

5 zespołów, 6 spektakli, czyli kilka godzin teatralnej uczty szykuje Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w najbliższą niedzielę. W ramach Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego odbędzie się święto teatrów amatorskich i 5. urodziny Teatru O!Mamy.
Rodzinna sobota w Michałówce

Piękna pogoda, sportowe emocje, mnóstwo uśmiechu i ogrom zabawy – a to wszystko w gronie rodzinnym. Kolejny Festyn rodzinny przy Publicznym Przedszkolu w Michałówce za nami!
IV Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

7 czerwca dzieci i młodzież z terenu gminy Sobolew mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych podczas IV Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Festiwal w formie konkursu zorganizowali pracownicy Gminnego Domu Kultury.
Dni Pilawy 2017 za nami

Występy artystyczne dzieci i młodzieży, pokaz tańca uczniów Studio Ruchu Kordaszewscy, koncert Orkiestry Dętej, ogromny plac zabaw dla dzieci, smaczne jedzenie, występ Andrzeja Rybińskiego, koncert gwiazdy wieczoru Piękni i Młodzi oraz wiele, wiele innych atrakcji. To wszystko można było zobaczyć w niedzielę na Stadionie Miejskim w Pilawie podczas święta Pilawy.Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie zakończyła rok szkolny

Wystawa prac uczestników kursu rysunku i malarstwa

Ewelina Lisowska wystąpiła na Dniach Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Street Dance Studio świętowało swoje piąte urodziny

Pomóżmy Gabrysiowi podczas Święta Wilgi

"Nasze ulubione piosenki" - koncert uczniów Best Vocal Studio

Rodzinna sobota w Michałówce

Dni Pilawy 2017 za nami


Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego