Karolina Głowala zaśpiewała w Budapeszcie (video)

Podbiła serca jurorów w telewizyjnym talent show, wygrała ogólnopolski konkurs wokalny w Krakowie i zaśpiewała w Budapeszcie. Karolina Głowala rozsławia Garwolin swoim śpiewem.
Lipówki zagrały dla koni w schronisku

Pluszowe Zoo, gry i zabawy sportowe, animacje dla dzieci, grill, wesołe miasteczko- te i wiele innych atrakcji przygotowali organizatorzy imprezy charytatywnej na rzecz ratowania koni w Lipówkach.
Pokaz z kijami w Miętnem

Zakończył się pierwszy turnus warsztatów Studia Artystycznego Metro działającego przy Studio Teatrze Buffo w Warszawie (3-15 lipiec). Tradycją już jest, że na zakończenie odbywa się pokaz otwarty dla publiczności, na którym młodzi artyści prezentują efekt dwutygodniowej pracy w Miętnem.
Powiatowy Piknik i Jarmark Ludowy w Kątach - wtorek 15 sierpnia 2017 r.

15 sierpnia we wtorek w Kątach (powiat otwocki) odbędzie się Piknik i Jarmark Ludowy w Kątach. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ co roku na koncertach występują gwiazdy muzyki disco polo. Podczas tegorocznego wydarzenia będzie można wesprzeć dzieci z Hospicjum “Promyczek”.
Z Borowia na Tłokowisko – niezwykły przejazd motocykli [VIDEO]

Borowski klub motocyklowy zorganizował przejazd motocykli na garwolińskie Tłokowisko. „Jastrabye Borowie” już po raz drugi zgromadzili kilkanaście motocykli na wspólny przejazd.
Greckie srebro dla Chóru Miasta Garwolina

Na początku lipca Chór Miasta Garwolina brał udział w XXIII Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Prevezie w Grecji. W wydarzeniu wzięły udział 33 zespoły, w tym tylko 2 z Polski. Garwolińscy chórzyści wyśpiewali sobie srebro.
Z dziećmi przez dżunglę w Miętnem

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza do dworku w Miętnem małych odkrywców na wakacyjną lekcję podróżniczą. W czwartek 20 lipca globtroter z małopolski Bartek Zobek zabierze dzieci na przygodę do świata dżungli.
Konkurs fotograficzny MPBP

Miejsko -Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie ogłosiła konkurs fotograficzny "Jak zmienił się krajobraz naszej miejscowości."
Sukces Nataszy Urbańskiej i Buffo

Na Międzynarodowym Festiwalu Musicalowym w Deagu (Korea Pd.) który odbywał się w dniach 7-9 lipca musical „Polita” ze Studia Teatru Buffo w Warszawie zdobyło Grand Prix. Natasza Urbańska grająca główna rolę w tym musicalu otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki musicalowej. W konkursie festiwalowym brały udział musicale z Wielkiej Brytanii ,Francji, Rosji, Indii, Tajwanu, Chin i Korei. Wielki Sukces Polskich Artystów!Karolina Głowala zaśpiewała w Budapeszcie (video)

Pokaz z kijami w Miętnem

Z Borowia na Tłokowisko – niezwykły przejazd motocykli [VIDEO]

Z dziećmi przez dżunglę w Miętnem

Sukces Nataszy Urbańskiej i Buffo


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego