V Regionalne Święto Hodowców Koni na półmetku (zdjęcia)

W Górkach trwa V Regionalne Święto Hodowców Koni. Dzisiejszy program był skierowany głównie do hodowców koni. Dzieci również mogły skorzystać z wielu darmowych atrakcji, ale prawdziwe świętowanie będzie miało miejsce jutro. W programie m.in.: pokazy jazdy konnej w wykonaniu policji konnej z Warszawy, Teatr Konny Cabriola i skoki przez przeszkody na koniu w wykonaniu Marty Dziak-Gierlicz.
Ostatnie dni na zapisy w szkole tańca Studio Ruchu Kordaszewscy!

Ostatnie dni na zapisy na nowy sezon w szkole tańca Studio Ruchu Kordaszewscy. Termin tylko do 27 września. Zapisz się jeszcze dziś!
II Noc Bluesowa w Sulbinach

II Noc Bluesowa w GCAK w Sulbinach już 21 września. O godzinie 20.00 wystąpi m. in. wyśmienity kanadyjski gitarzysta i wokalista blues-rockowy z zespołem - WOLF MAIL. O 19.00 będzie można wysłuchać koncertu „Niemen Akustycznie”. Dzień wcześniej odbędzie się koncert piosenek Seweryna Krajewskiego w OSP Rębków. WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA WOLNY.
NaVi na koncercie Premiery Opole 2017 już w sobotę 16 września!

- Wszyscy głosujemy na zespół NaVi podczas konkursu Premiery na festiwalu Opole 2017. Informacje o sposobie wysyłania SMS-ów podczas emisji w TVP1 w sobotę 16 września od godz. 20:20 (rozpoczęcie koncertu). Bardzo liczymy na Wasze wsparcie – tak zachęca do głosowania powstały w Garwolinie zespół Navi, na swoim Facebooku.
W dworze odbyło się „Wesele”

Tegoroczna edycja akcji Narodowe Czytanie „Wesela” Wyspiańskiego 2017 w miętnieńskim dworze odbyła się 7 września. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji na to niezwykłe wydarzenie zaprosiło gości z całego powiatu.
Mieszkańcy gminy Garwolin bawili się na Pikniku Rycerskim

W niedzielę 10 września w Sulbinach odbył się III Piknik Rycerski. W programie wydarzenia znalazło się wiele atrakcji takich jak: inscenizacje, pokazy konne, strzały z hakownicy i armaty wiwatowej, walki pokazowe i przeciąganie liny z rycerzami. Nie zabrakło oczywiście pysznego jedzenia.
Jubileuszowa parafiada w Miętnem

W niedzielę 10 września 2017 roku mieszkańcy Miętnego i okolic świętowali 25. rocznicę powstania parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Miętnem. Jubileusz był połączony z uroczystym otwarciem placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Obchody powstania parafii były też doskonałą okazją do wspólnej zabawy oraz rywalizacji sportowej.V Regionalne Święto Hodowców Koni na półmetku (zdjęcia)

II Noc Bluesowa w Sulbinach

W dworze odbyło się „Wesele”

Jubileuszowa parafiada w Miętnem


Pozostałe wiadomości:
Archiwum

Redakcja   |   Oferta reklamowa   |   Kontakt   |   Praca
© Copyright kuriergarwolinski.pl - Portal Powiatu Garwolińskiego