KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Niecieplinie. Kierowca VW miał blisko 0,8 promila

Dodano:
garwolin - Wypadek w Niecieplinie. Kierowca VW miał blisko 0,8 promila

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 1 wypadek i 25 kolizji drogowych. Wśród uczestników zdarzeń byli również nietrzeźwi. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozsądek.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 9 marca w miejscowości Niecieplin po godzinie 14.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 41-letni mężczyzna kierujący samochodem marki VW T4 nie zachował należytego odstępu od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył skręcającego w lewo pojazdu marki VW Golf. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 42-letnia kobieta kierująca golfem. Okazało się, że kierowca VW T4 jest w stenie nietrzeźwości blisko 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komedy Powiatowej Policji w Garwolinie.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego – mówi asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.
 

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Despero (, #IP ee57a54ee5) Odpowiedz

To ten który tak zawsze szalej charakterystycznym samochodem.