Wiadomości z Garwolina

Majka Jeżowska może wystąpić w PP w Sulbinach w ramach projektu UNICEF

Dodano:
garwolin - Majka Jeżowska może wystąpić w PP w Sulbinach w ramach projektu UNICEF

UDOSTĘPNIAMY! Publiczne Przedszkole Bajkowa Kraina w Sulbinach przystąpiło do projektu UNICEF pod nazwą "Wszystkie kolory świata”. Celem projektu jest pomoc dzieciom, a nagrodą koncert Majki Jeżowskiej w placówce, która uzyska najwięcej głosów w konkursie na najpiękniejszą lalkę.

W ramach projektu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” rodzice wraz z dziećmi n zajęciach otwartych przygotowywali lalki. Lalki zostały zakupione przez babcie i dziadków przedszkolaków podczas przedszkolnego Dnia Babci i Dziadka. Środki pozyskane ze sprzedaży trafiły do UNICEF jako darowizna.

Następnym etapem akcji jest głosowanie na najpiękniejsza lalkę. Na razie PP w Sulbinach jest pierwsze na liście rankingowej, ale z pewnością łatwo nie będzie, ponieważ innym placówkom też bardzo zależy na zwycięstwie.

AKTUALIZACJA: PRZEDSZKOLE JEST JUZ 2 NA LIŚCIE. W momecie pisania artykułu miało 350 głosów. Teraz ma 450, ale potrzeba mobilizacji, bo miasto Legionowo ma już 500 głosów

Społeczność przedszkolna prosi o oddanie głosu na laleczkę przygotowaną w Przedszkolu Bajkowa Kraina w Sulbinach. Każdy głos jest na "wagę złota". Nagrodą jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej placówce. Poniżej zamieszczamy link, pod którym można oddać głos:

https://www.wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/243

Do głosowania trzeba mieć trochę cierpliwości, ponieważ strona wszystkiekoloryswiata.pl (przynajmniej na razie) wolno się wczytuje. Może to być związane z ruchem, który ma miejsce w trakcie głosowania.

Prosimy o udostępnianie artykułu i posta PP w Sulbinach. Zachęcajmy do głosowania swoich najbliższych, znajomych, przyjaciół, sąsiadów i wszystkich, którzy posiadają konto na Facebooku! Wierzymy w sukces naszej "Bajkowej Krainy"Głosowanie trwa od 11 marca 2019r. do 15 marca 2019r., do godz. 11:00.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.