Wiadomości z Garwolina

Ośmiu kierowców straciło prawa jazdy w minionym tygodniu

Dodano:
garwolin - Ośmiu kierowców straciło prawa jazdy w minionym tygodniu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 8 praw jazdy.


6 marca, Żabieniec
Policjanci z PP Pilawa, zatrzymali 27-letniego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Mitsubishi, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym ponad 0,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

7 marca, Żelechów
Policjanci z PP Żelechów, zatrzymali 27-letniego mężczyznę zam. pow. Łuków, który kierował samochodem m-ki Mitsubishi, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym blisko 0,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

9 marca, Górki
Policjanci z OPI KPP Garwolin, zatrzymali 50-letniego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


Unin
Policjanci z OPI KPP Garwolin, zatrzymali 36-letniego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

10 marca, Gończyce

Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali 28-letniego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym prawie 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.
W tych przypadkach sprawy znajdą swój finał na sądowych wokandach.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym trzy osoby straciło prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Niechlubnym rekordzistą w tym tygodniu okazał się być 42-letni mężczyzna, który pędził przez miejscowość Górzno z prędkością 105 km/h.
Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.