Garwolin Sport

Vitasport.pl z odwiedzinami u Bogdana Głąbickiego (wideo)

Dodano:
garwolin - Vitasport.pl z odwiedzinami u Bogdana Głąbickiego (wideo)

Futbol to życiowa pasja pana Bogdana Głąbickiego, najstarszego aktywnego zawodnika w Polsce. 26 lutego obchodził on swoje 72. urodziny. Z prezentem do zawodnika Hutnika Huta Czechy przyjechała załoga Vitasport.pl.

W tym sezonie 72-letni zawodnik zaliczył pięć występów w lidze okręgowej, w barwach Hutnika Huta Czechy. W meczu z Kolektywem Oleśnica ustalił wynik z rzutu karnego na 8:0.

Bogdan Głąbicki ma na swoim koncie również trafienia w II Mazowieckiej Lidze Futsalu. Tej zimy dwukrotnie pokonał bramkarza Victorii Solec, a w ostatniej kolejce zdobył gola w meczu przeciwko Futsal Ursus.

Z Pasji Do Futbolu … - to hasło przewodnie firmy Vita-Sport. Futbol to życiowa pasja pana Bogdana Głąbickiego, w związku z tym załoga Vitasport.pl przyjechała do Trąbek z urodzinowym prezentem – koszulką Reprezentacji Polski z napisem Bogdan King i numerem 47.

Zapraszamy do obejrzenia materiału.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.