Rozrywka | Kultura Garwolin

Muzyczna podróż z włoskim tenorem

Dodano:
garwolin - Muzyczna podróż z włoskim tenorem

9 marca w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbył się wyjątkowy koncert piosenki włoskiej z okazji Dnia Kobiet. Na scenie wystąpił Sergio Bettas przy akompaniamencie Radosława Mitury.

Podczas koncertu zabrzmiały światowej sławy utwory takie jak: " Besame mucho", "My way", "Fly me to the moon", "She", „I can't help falling in love”, „Everybody love somebody”, itp...

Wszystkim kobietom przybyłym na koncert zostały wręczone tulipany z okazji ich święta. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami na stojąco, bisów było co nie miara. Po koncercie można było nabyć płytę z autografem wokalisty oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wstęp oczywiście jak na każdy koncert w GCAK był wolny. Dla tych, którzy przegapili koncert bądź nie mogli na niego przybyć z różnych powodów lub chcieliby wysłuchać go jeszcze raz,  niespodzianka – powtórka muzycznej podróży z włoskim tenorem 17 marca w budynku OSP w Niecieplinie, godz. 18.00.

SERGIO BETTAS - włoski tenor (ur. Ferrara /Włochy). Od 10 lat mieszka w Polsce. Absolwent Consevatorium Sztuki Śpiewu w Ferrarze. Jego droga zawodowa związana była z takimi teatrami jak: Teatro Regio w Parmie i Teatr Wielki w Warszawie. Debiutował w 2006 roku rolą Manrika w "Trudadorze" Verdiego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 15

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.