Garwolin Sport

Dziewczęta z Wilkowyi Mistrzyniami Regionu w unihokeju!!!

Dodano:
garwolin - Dziewczęta z Wilkowyi Mistrzyniami Regionu w unihokeju!!!

We wtorek 12 marca 2019 roku w Hali Stulecia przy Szkole Podstawowej nr 5 imienia Janusza Korczaka w Garwolinie odbyły się Mistrzostwa Regionu Unihokeja Dziewcząt w kategorii klas IV-VI. W Zawodach wzięło udział pięć drużyn z dawnego województwa siedleckiego rywalizując w systemie „każdy z każdym”. Dziewczęta z SP w Wilkowyi zagrały w turnieju najlepiej.

Dzięki uprzejmości dyrekcji oraz pomocy nauczycieli WF-u ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie, jako gospodarz turnieju i zwycięzca rozgrywek powiatowych występowała Szkoła Podstawowa z Wilkowyi. Drugim zespołem z naszego terenu była Szkoła Podstawowa z Miastkowa Kościelnego. Ponadto Hala Stulecia gościła Szkołę Podstawową ze Starej Niedziałki - powiat miński, oraz dwie drużyny z powiatu siedleckiego: Szkołę Podstawową nr 5 z Siedlec i Szkołę Podstawową ze Skórca.

Rywalizacja była bardzo zacięta, tym bardziej cieszy fakt, iż jedna z najmniejszych szkół w naszym powiecie zajęła pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze.

Droga naszych triumfatorek ze Szkoły Podstawowej w Wilkowyi do awansu na trzydniowe Mistrzostwa Mazowsza w Płocku wyglądała następująco:
SP Wilkowyja – SP Stara Niedziałka 3:1
SP Wilkowyja – SP Skórzec 2:0
SP Wilkowyja – SP nr 5 Siedlce 4:1
SP Wilkowyja – SP Miastków Kościelny 1:0

REKLAMA:


Klasyfikacja końcowa:
1. SP Wilkowyja
2. SP Stara Niedziałka
3. SP Miastków Kościelny
4. SP nr 5 Siedlce
5.SP Skórzec

Skład zwycięskiej drużyny od góry: Gabriela Michalec, Maria Dąbrowska, Rozalia Winek, Weronika Winek, Oliwia Elmerych. Dolny rząd: Paulina Domarecka, Patrycja Kisiel, Milena Konopka, Kamila Dąbrowska, Karolina Dąbrowska, opiekun – Włodzimierz Jarzyna.

Gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Mazowsza w Płocku!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

przypadek (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

to że z Wilkowyi to zasłużenie, czy............