Wiadomości z Garwolina

Nowe auto dla ośrodka w Trzciance

Dodano:
garwolin - Nowe auto dla ośrodka w Trzciance

W dniu 6 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie, odbyło się oficjalne przekazanie zakupionego samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Trzciance.

Zakup samochodu wspófinansowany był ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D.Wartość zakupionego 9-osobowego samochodu marki Renault Trafic to 107.682,00 zł w tym dofinansowanie ze środków PFRON 70.000 zł. pozostała kwota tj. 37.682 zł. pochodzi ze środków powiatu.

Przekazanie samochodu odbyło się w obecności starosty Mirosława Walickiego, wicestarosty Iwony Kurowskiej, sekretarza powiatu Bartłomieja Kozyry oraz dyrektora Wydziału Inwestycji i Nadzoru Właścicielskiego Dariusza Tarczyńskiego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gwiazda (, #IP 4a52133829) Odpowiedz

Zima w kalendarzu i w przyrodzie ludzie w kartkach i w butach zimowych, bo to chyba nie dzieje się w biurze tylko chyba na parkingu a gwiazda w sukieneczka drży jak osika.

Dobrze wygląda. (, #IP 0b98a1864d) Odpowiedz

I jest wesoła. Pozytywnie.

POD BYLE OKAZJĘ SIE PODPINA (, #IP 8b1b8ff5ef) Odpowiedz

Pod byle okazje sie podpina, aby promować siebie w powiecie.

lans (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

Tym razem w zielonym- wiosna

Nie daj boże , LATEM W BIKINI ? ? ? (, #IP ef0e3f1cd6) Odpowiedz