Ciekawe tematy z Garwolina

Yerba Mate Green na wiosenne znużenie

Dodano:
garwolin - Yerba Mate Green na wiosenne znużenie

Obecnie mamy na rynku yerba mate bardzo dużo odmian suszu z ostrokrzewu. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno pod kątem smaku, jak i mocy działania pobudzającego. Warto jednak przy wyborze yerby rozejrzeć się za mate, która będzie miała równie dużo zdrowotnych substancji czynnych, a także za markami wspierającymi środowisko naturalne i zrównoważony handel z krajami Ameryki Południowej. Prezentujemy spełniającą te wszystkie aspekty Yerba Mate Green – yerbę z tukanem na opakowaniu!

Te piękne stworzenia, stały się symbolem marki Mate Green, zaznaczając przynależność yerby do świata natury, wspierania środowiska naturalnego. Mate Green z tukanem szturmem zdobyła uznanie wielu miłośników yerba mate w Polsce. Właśnie z powodu swojej świeżości i niebywale dobrej jakości suszu, którego zapach przywodzi na myśl brazylijską dżunglę.
Co jest najlepszego w Yerba Mate Green?

Oprócz energetycznych, barwnych opakowań, ta yerba mate ma cały szereg pozytywnych właściwości. Poprzez dbałość producenta o plantacje, z których zbiera się susz yerbowy, otrzymujemy produkt z wysoką zawartością związków czynnych. Plantacje Laranjeiras w Brazylii posiadają certyfikaty ekologiczne Agrobiotest oraz ECOCERT. Uprawa ostrokrzewu jest pozbawiona nawozów sztucznych, pestycydów, GMO, wszelkich zanieczyszczeń powietrza czy gleby. Yerba Mate Green jest nasączona bogactwem antyoksydantów i teofilin, a także zdrowiem tamtejszego środowiska. Ponadto producenci Yerba Mate Green nie używają podczas przygotowywania suszu dymu, przetwarzając ją w minimalnym stopniu, aby zachowała świeżość i właściwości. Taka delikatna w smaku yerba, o zrównoważonej goryczce, jest też pozbawiona pyłu. Pył dosyć często przeszkadza w piciu yerby, zaś Yerba Mate Green filtruje się idealnie, spełniając wymagania wszelkiej maści koneserom yerbowych trunków, jak i początkującym w piciu yerby (możliwość zaparzania w czajniczku czy zaparzaczu).

Duży wybór smaków wśród Yerba Mate Green
Dodatkowym plusem Yerba Mate Green jest także obfity wybór mieszanek i smaków! W sklepie internetowym https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html dostępne są wszystkie jej mieszanki. Producenci tej yerby zatroszczyli się o to, aby osoby potrzebujące większego pobudzenia mogli zaopatrzyć się w Yerba Mate Green z guaraną czy ziołami wzmacniającymi pracę umysłu i koncentrację. Natomiast poszukujący owocowych, kwiatowych aromatów, odnajdą swój gust pośród rozmaitych odmian Yerba Mate Green z owocami zarówno tropikalnymi, co i regionalnymi. Podobnie ze świetnie dobranymi mieszankami yerby z ziołami – tutaj odnajdziemy choćby Yerba Mate Green na zachowanie formy, pięknej sylwetki, odchudzanie oraz detoks, nie pomijając czysto smakowych, orzeźwiających yerb z dodatkiem mięty lub cytrusów. Wśród Yerba Mate Green każdy odnajdzie coś pod swój gust! Zapraszamy serdecznie do wypróbowania smacznej i orzeźwiającej Yerba Mate Green, której wszystkie smaki dostępną są w sklepie internetowym YerbaMarket.com

Na hasło "kuriergarwolinski" wpisane w uwagach do zamówienia dołączymy do niego niewielki upominek :)

Artykuł sponsorowany