Wiadomości z Garwolina

Wszystkie dzieci nasze są… na żywo w Przedszkolu w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Wszystkie dzieci nasze są… na żywo w Przedszkolu w Sulbinach

Publiczne Przedszkole Bajkowa Kraina w Sulbinach wygrało konkurs na najładniejszą lalkę w stworzoną w ramach projektu UNICEF "Wszystkie Kolory Świata"! Nagrodą jest występ na żywo Majki Jeżowskiej, piosenkarki i kompozytorki, która stworzyła m. in. takie hity jak: „A ja wolę moją mamę” czy „Wszystkie dzieci nasze są”. Serdeczne gratulacje dla całej społeczności przedszkolnej i gminy Garwolin.

W ramach projektu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” rodzice wraz z dziećmi z PP „Bajkowa Kraina” w Sulbinach  na zajęciach otwartych przygotowywali lalki. Lalki zostały zakupione przez babcie i dziadków przedszkolaków podczas przedszkolnego Dnia Babci i Dziadka. Środki pozyskane ze sprzedaży trafiły do UNICEF jako darowizna.

Następnym etapem akcji było głosowanie na najpiękniejsza lalkę. PP w Sulbinach zdobyło dokładnie 5442 głosy i tym samym wyprzedziło w konkursie głównego rywala - przedszkole z Legionowa, ponad 50 tysięcznego miasta. Jest to wieli sukces placówki z gminy Garwolin.

REKLAMA:


Każdy głos był na "wagę złota". Nagrodą jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej placówce.
O szczegółach koncertu napiszemy od razu, jak dostaniemy informacje z Przedszkola w Sulbinach.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.