Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 17-03-2019r.

Dodano:

11 marca

Podoblin
Od 7 do 9 nieznana osoba włamała się do domku letniskowego i garaży skąd dokonała kradzieży sprzętu RTV, elektronarzędzi, sprzętu ogrodowego, felg samochodowych oraz kabli. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

12 marca

Dudki
Z 11/12 nieznany sprawca, z woliery gołębnika dokonał kradzieży 23 gołębi rasy Motyl Warszawski, Krótkodzioby, Pasiak oraz  Łapciaty. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Trojanów.

14 marca

Wygoda
Policjanci PP Pilawa w trakcie kontroli drogowej pojazdu Mitsubishi Galant pod radiem samochodowym ujawnili fifki z marihuaną. 29-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Maciejowice
Policjanci z PP Maciejowice zgodnie z postanowieniem sądu dokonali zatrzymania 37-letniego mężczyzny w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Łaskarzew
Policjanci z WRD KPP Garwolin w trakcie kontroli drogowej u 26-letniego kierowcy ujawnili cztery woreczki z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

15 marca

Łaskarzew
Z 14/15 nieznani sprawcy włamali się do magazynu firmy, skąd dokonali kradzieży obuwia. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Łaskarzew.

16 marca

Garwolin
Nieznana osoba z korytarza sklepu dokonała kradzieży zabawek. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

17 marca

Ostrybór
Nieznany sprawca włamał się do sklepu spożywczo-monopolowego skąd dokonał kradzieży pieniędzy.  Ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z PP Wilga.


W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 197 interwencji oraz odnotowali 24 kolizje drogowe.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.