Wiadomości z Garwolina

Ukradły złoto i sprzedały je w lombardzie

Dodano:
garwolin - Ukradły złoto i sprzedały je w lombardzie

Kryminalni z Garwolina zatrzymali dwie kobiety za kradzież złota. Biżuterię zdążyły już sprzedać w lombardzie. Natychmiastowe działania policjantów doprowadziły jednak do odzyskania biżuterii i zatrzymania sprawców kradzieży.

W minionym tygodniu, kryminalni z Garwolina zatrzymali dwie kobiety w wieku 35 i 37 lat. Jedna z kobiet opiekowała się osobą starszą i posiadała klucz do jej mieszkania, skąd dokonały kradzieży złotej biżuterii.  Kobiety skradziony swój łup sprzedały w lombardzie. Natychmiastowe działania policjantów doprowadziły jednak do odzyskania biżuterii i zatrzymania „opiekunki” i jej wspólniczki.

Odzyskana przez policjantów biżuteria została wyceniona na kwotę 5000 złotych oraz rozpoznana i przekazana prawowitemu właścicielowi. Kobiety usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.