Wiadomości z Garwolina

Porozmawiają o produkcji mlecznej

Dodano:
garwolin - Porozmawiają o produkcji mlecznej

Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Parzniewie wspólnie z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka – Region Oceny Parzniew zaprasza na spotkanie z hodowcami bydła mlecznego, które odbędzie się dnia 20 marca 2019 r. w Restauracji Weselnej GALAKTYKA, Górzno Kolonia 112. Przewodnim tematem spotkania jest przedstawienie wyników prowadzenia oceny wartości użytkowej bydła mlecznego uzyskanych w 2018 roku i upustu związkowe na Kolczyki CANAGRI, zbiorniki paliwa Fortis.


Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Parzniewie wspólnie z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka – Region Oceny Parzniew zaprasza  na spotkanie z Hodowcami Bydła Mlecznego, które odbędzie się  dnia 20 marca 2019 r. w Restauracji Weselnej „GALAKTYKA” , Górzno Kolonia 112, 08-404 Górzno. Przewodnim tematem spotkania jest przedstawienie wyników prowadzenia oceny wartości użytkowej bydła mlecznego uzyskanych w 2018 roku, upusty związkowe na Kolczyki CANAGRI i zbiorniki paliwa Fortis.

Rozpoczęcie spotkania przewidziane jest o godz. 10.00.

Na spotkanie zaprasza wiceprezes MZHBiPM Daniel Śliński

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.